سلاح MP5K و Micro UZI، کدام SMG داخل Vikendi بهترین است؟

در ادامه سلسله محتواهای مرتبط به سلاح های پابجی موبایل، در این مطلب قصد داریم که مقایسه ای بین دو تفنگ “MP5K و UZI در نقشه Vikendi” داشته باشیم. 

سلاح های MP5K and UZI هر دو از سری های اصلی SMGs، 9 میلی متری در نقشه Vikendi هستند. اما کدام یک از این دو بهتر است؟ بیایید سلاح بهتر و مناسب تر را با هم شناسایی کنیم.

خرید یوسی
خرید یوسی

سلاح MP5K Vs Micro UZI

سلاح MP5K، از تفنگ های مخصوص SMG در نقشه Vikendi است که جایگزین Vector شده است. هر دو این سلاح ها از تفنگ های پایدار و قدرتمند هستند که در فواصل نزدیک کارامدند. پس در نتیجه لازم است که ما مقایسه کنیم و بهترین را انتخاب نماییم. 

سلاح MP5K Vs Micro UZI

1- قدرت power

اولین ویژگی یا شاخصی که مدنظر داریم دو سلاح Micro UZI و MP5K مقایسه کنیم، قدرت سلاح هاست. با ما همراه باشید.

آسیب پایه MP5K بسیار بیشتر از UZI است. با این حال ، Micro UZI SMG با سریعترین نرخ آتش سوزی rate of fire 0.048 ثانیه است. 

آسیب بیشتری در ثانیه (damage per second) (DPS) نسبت به MP5K دارد. سپس ، اگر دقیق شلیک کنید می توانید دشمن را سریعتر با UZI سرنگون کنید.

بیشتر بخوانید: سلاح M416 یا Groza در پابجی موبایل کدام بهتر است؟ چرا؟

سلاح MP5K Vs Micro UZI

2- لگد زدن

هردو این سلاح های SMG دارای پایدار بدون یا با اتچمنت هستند. همچنین شما نیازی به هیچ compensator (وسیله ای برای کاهش اسلحه) برای کاهش لگد این اسلحه ها ندارید.

بجای آن برای پنهان کردن موقعیت و مکان خودتان می توانید از Flash hider (“باعث می‌شود تا در هنگام شلیک کردن نوری از دهانه‌ی لوله‌ی تفنگ شما پدیدار نشود”) یا suppressor (صدا خفه کن) استفاده کنید. 

با این حال UZI با پخش گلوله بیشتر کمی از MP5K  بهتر است و با این خاصیت شما می توانید راحت تر و با دقت بیشتر شلیک کنید.

سلاح MP5K Vs Micro UZI

اگر به دنبال خبرهای بیشتر هستی می توانی پیج اینستاگرام گیم جم را هم دنبال کنی.

3- Attachments اتچمنت

به جز اکسوپ 8x scope، شما می توانید تمامی scope ها را به MP5K اضافه کنید. با این حال ، UZI فقط از یک نقطه هولوگرافیک (holographic) یا قرمز برای هدف گیری بهتر پشتیبانی می کند. 

علاوه بر این ، هر دو این اسلحه ها ازmag، muzzle، stock پشتیبانی می کنند. اما MP5K ازgrip هم پشتیبانی می کند. 

4- گنجایش یا ظرفیت سلاح ها

MP5K جایگاه فشنگ بیشتری نسبت به UZI دارد. بدون extended mag، ظرفیت مهمات UZI، 25 است در حالی که MP5K 30 تاست. 

وقتی که یک  extended magazine به این تفنگ اضافه می کنیم، ظرفیت مهمات آنها 10 گلوله افزایش می یابد. هر دو این اسلحه ها دو حالت شلیک از جمله تک و تمام اتوماتیک برای ضربه زدن و شلیک گلوله ها را دارند.

فیلم مربوط به مقایسه این دو سلاح

چجوری می تونیم به راحتی یوسی تهیه کنیم؟

هر گیمری که پابجی موبایل بازی می کند دوست دارد که ویژگی های بیشتری را توی این بازی داشته باشد. لباس های خوب و دلخواهش را داشته باشد. به همین خاطر نیاز به واحد پول این بازی دارد.

با خرید یوسی از سایت گیم جم به راحتی می توانید با پرداخت ریال و نداشتن دردسرهای دلار به ارزوی خودتان برسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.