سلاح M416 یا Groza در پابجی موبایل کدام بهتر است؟ چرا؟

سلاح M416 VS Groza کدام بهتر است؟ برای اینکه شما به یک بازیکن پرو یا حرفه ای در پابجی موبایل تبدیل شوید لازم است که سلاح های مختلف و کارکردهای آن ها را بهتر بشناسید. 

ما در مقاله ای با عنوان “آشنایی با بهترین سلاح های پابجی موبایل (قسمت اول معرفی تفنگ pubg)” به معرفی بخشی از تفنگ های این بازی کرده ایم با این حال در این بازی قصد داری که مقایسه جزیی بین دو تفنگ تهاجمی Groza و M416 داشته باشیم تا ببینم کدامشان بهتر است و چرا؟

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید حتما شما می دانید که “پابجی موبایل چیست و چگونه به پیدا شد؟“. اگر نه روی لینک قبل بزنیدو مطالب مطالعه کنید. 

با این حال به لپ کلام این مطلب یعنی مقایسه ای بین دو سلاح تهاجمی Groza و M416 بپردازیم. 

کدام بهتر است؟ Groza یا M416 ؟

سلاح M416 یا Groza در پابجی
سلاح M416 یا Groza در پابجی

این مقایسه از چهار جنبه انجام می شود:

  1. میزان قدرت 
  2. سرعت شلیک
  3. لگد تفنگ
  4. گنجایش

1- میزان قدرت 

وقتی صحبت از میزان قدرت شلیک می شود، قدرت Groza بیشتر می چربد. این را ما نمی گوییم بلکه عملکرد این سلاح می گوید. کافی است که دو گلوله به سر و یکی به بدن بزنیم تا رقیب درجا کشته شود. 

این مطلب هم بخونی بد نیست: مقایسه جامع و کامل بین پابجی موبایل اصلی و پابجی موبایل لایت

این سلاح از مهمات سنگین تر 7.62 میلیمتری بهره می برد که در مقایسه با M416 خسارت بیشتر را تحمیل می کند. تفنگ تهاجمی M416 خسارت کمتری را متحمل می شود زیرا مهمات 5.56 میلی متری دارد.

خرید یوسی

2- سرعت شلیک 

در بخش سرعت شلیک، Groza یکی از بهترین سلاح ها در اسلحه خانه pubg mobile است. فقط 2.4 ثانیه طول می کشد تا یکی از خشاب های آن که شامل 30 گلوله است خالی شود. از طرف دیگر ، تفنگ تهاجمی M416 برای انجام این کار 2.76 ثانیه زمان می برد.

سلاح M416 یا Groza در پابجی
سلاح M416 یا Groza در پابجی

3- لگد تفنگ

در این بخش اسلحه M416 کارایی بهتری دارد چرا که پایداری بیشتر و کمتر دچار لگد می شود. یک پلیر با به کاربردن این تفنگ می تواند از فاصله و محدوده 4x یا 6x به راحتی دشمن را غافلگیر کند.  

برخلاف تفنگ قبلی، Groza اصلا در این بخش جالب نیست و با استانداردهای یک تفنگ با لگد کمتر همخوانی ندارد. 

4- ظرفیت خشاب

در این بخش ظرفیت هر دو سلاح، گنجایش 30 گلوله را دارد. گیمر می تواند با هر بار شارژ این مقدار را به 40 گلوله برساند ( با هربار تجهیز تر شدن)

سلاح M416 یا Groza در پابجی
سلاح M416 یا Groza در پابجی

5- قابلیت دسترسی و حالت آتش:

تفنگ M416 در تمامی نقشه ها موجود است. برای تجهیز Groza دو راه وجود دارد: 

  • یک airdrop را هدف بگیرید.
  • یک enemy یا دشمن را بکشید که قبلا این تفنگ را برداشته است. 

هر دو تفنگ در بازی پابجی موبایل دارای حالت آتش اتوماتیک یا خودکار است. 

نتیجه گیری 

با توجه به نکات مختصر بالا، می توانیم بگوییم که تفنگ Groza برای کسانی که دوست دارند پیشرو تیم شان باشند خوب است. این افراد دوست دارند که در جلو تیم حرکت کنند. سرعت بالای این تفنگ و خسارتی که با هر بار گلوله شلیک کردن دارد، آن را به تفنگی مناسب برای شلیک از دور تبدیل کرده است. 

تفنگ M416 نیز به دلیل پایداری و لگد کمتری که دارد برای نبردهای نزدیک و میان برد مناسب است. این سلاح قابلیت دسترسی در تمامی نقشه های پابجی موبایل است. 

قابلیت های بیشتر

در پابجی موبایل این قابلیت وجود دارد که برای تفنگ های خودتان اسکین تهیه کنید. یکی از راه های تهیه آن خرید یوسی پابجی موبایل است که این کار را می توانید از سایت گیم جم انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.