بهترین مکان های مپ Erangel 2.0 که flare gun (فلر گان) درآن پیدا می شود

لطفا سوالات بخوانید: فلر گان چیست (flare gun)؟ مکان های فلرگان در نقشه ارانگل (Erangel) در پابجی موبایل کجاهاست؟ اگر سوالات خوانده اید، باید بگوییم که در این مطلب قصد داریم که با هم مکان هایی که ممکن است این سلاح را پیدا کنید، مرور کنیم.

سلاح فلرگان flare gun چیست؟

Flare gun سلاحی بسیار کمیاب در بازی پابجی موبایل است. هنگام شلیک، مانوری که از اسلحه بیرون می آید، کمک هوایی را فرا می خواند تا مقدار بیشتری از تجهیزات بسیار ارزشمند و ماشین زرهی نفربر را از هوا به زمین فرستاده شود.

خرید یوسی
خرید یوسی

هنگامی که یک شعله از این اسلحه مستقیم به هوا شلیک شود و به ارتفاع 200 متری برسد، هواپیما همراه با کمک هوایی به زودی بر روی نقشه پرواز می کند. به سمت ناحیه ای که اسلحه را شلیک کرده اید، می رود.

اگر شما در منطقه امن باشید این کمک را دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت دست دشمنانتان می افتد. بنابراین قبل از شلیک از امن بودن منطقه، کاملا مطمئن شوید تا تمام زحمات شما بر باد نرود!!!!!!

دوست داری این مطلب بخوانی: آشنایی با بهترین سلاح های پابجی موبایل (قسمت اول معرفی تفنگ pubg)

در ادامه به بهترین مکان هایی که می توانید سلاح فلرگان را در نقشه Erangel پیدا کنید، اشاره می کنیم. حتما حتما این مناطق به خاطر بسپارید و داخل بازی بکار ببرید.

بهترین مکان های پیدا کردن سلاح Flare gun در نقشه Erangel کجاست؟

نقشه ارانگل Erangel یکی از مپ های مورد محبوب و پرطرفدار در بازی پابجی موبایل است. این نقشه همچنین به صورت پیش فرض است. مناطقی، بخش هایی از این نقشه هستند که ممکن است فلرگان پیدا کنید.

1. منطقه Pochinki:

منطقه Pochinki
منطقه Pochinki

مکانی که بیشترین احتمال یافتن flare gun در نقشه Erangel 2.0 را دارد منطقه Pochinki است. این شهر به عنوان یک منطقه غنیمت قرار دارد و بهترین منطقه در بازی است.

تقریباً همیشه بیشتر تیم ها در هر مسابقه در اینجا فرود می آیند. این منطقه یکی از مناطق پر خطر است و احتمال زنده ماندن تان در آنجا کم است. بنابراین سعی کنید با چابکی تمام زودتر از بقیه بازیکنان به flare gun دست یابید.

2. بخش Novorepnoye:

بخش Novorepnoye

Novorepnoye مکان دیگری است که در آن احتمال زیادی برای بدست آوردن flare gun وجود دارد. بازیکنان به راحتی می توانند flare gun را که روی کانتینر  یا در شهر نزدیک آن قرار دارند، پیدا کنند اما مراقب کمپرها باشید! آنها در هر لحظه منتظرند که شما  flare gun را شلیک کنید تا شما را بکشد.

3. Mylta Power and Factory:

منطقه Mylta Power and Factory
منطقه Mylta Power and Factory

Mylta Power یا کارخانه یکی دیگر از مناطق عالی برای جستجو و تهیه flare gun است. همچنین کلاه ایمنی و جلیقه سطح 3 را به بازیکنان تضمین می دهد. در Erangel 2.0 ، Mylta Power یکی از مناطق عمده ای است که از زمان آخرین به روزرسانی نقشه ، مورد بازسازی قرار گرفته است.

4. Georgopol City:

منطقه  Georgopol City
منطقه Georgopol City

اگر می خواهید بهترین سلاح ها را به همراه flare gun نیز تهیه کنید ، جایی بهتر از شهر جورجوپول ، در نزدیکی کانتینرهای جورجوپول وجود ندارد. این منطقه غنیمت بسیار با کیفیتی دارد و بازیکنان معمولاً در اینجا حداکثر 2 عدد flare gun پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید: مقایسه جامع و کامل بین پابجی موبایل اصلی و پابجی موبایل لایت

5. Sosnovka Military Base:

بخش Sosnovka Military Base
بخش Sosnovka Military Base

آخرین مکانی که بیشتر بازیکنان پابجی موبایل flare gun پیدا می کنند ، پایگاه نظامی Sosnovka است. این منطقه در رده های پرخطر قرار می گیرد ، زیرا بسیاری از تیم ها دوست دارند در اینجا فرود بیایند تا دست به یک کشتار سریع و همچنین یک غارت خوب ببرند.

نکته آخر

داشتن flare gun به پابجی باز کمک زیادی می کند و دانستن اینکه کجا آن را پیدا کند، یک مزیت خوب است. سعی کنید از این نکات حتما داخل بازی استفاده کنید و خودتان را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل کنید.

این محتوا را می توانید در داخل پیج اینستاگرام گیم جم نیز به صورت خلاصه وار مشاهده کنید.

https://www.instagram.com/p/CGh-xxnjUvM/?utm_source=ig_web_copy_link

علاوه بر مطالعه این مطلب شما می توانید با خرید یوسی پابجی موبایل از گیم جم به قابلیت های بیشتر و بهترین دست پیدا کنید.

راستی درمورد این مطلب برایمان بنویسد. تجربه شما از این سلاح چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.