هیروها

اسکین‌ها

قابلیت‌ها

موبایل لجند Mobile legend از بازی های چند نفره آنلاین در میدان جنگی است که با نام موبا (moba) شناخته می شود. موبا توسط شرکت بازی سازی به نام moonton ساخته شده است بر روی سیستم های اندروید و ای او اس نصب می شود.

دانلود بازی موبایل لجند

برای دانلود این بازی روی لینک دکمه بزنید:

دانلود از گوگل پلی
دانلود از اپ استور

شرکت moonton برای ساخت بازی موبا از نمونه بازی های محبوبی شامل dota و league of legends الهام گرفته است. حتی گیم پلی موبایل لجند شباهت زیاد به این دو بازی پرطرفدار دارد. به همین سبب باعث شد بسیاری از طرفداران این دو بازی به سمت موبا بیاید.

موبایل لجند

گیم پلی بازی موبایل لجند:

بازی موبا نیاز به مدیریت شما در طول بازی دارد که چگونه کنترل بازی و دکمه ها را مورد استفاده قرار گیرید و همچنین استفاده از آیتم ها در بازی ضروری است.

در بازی موبایل لجند mobile legend دارای دو استیک سمت چپ و راست است که سمت چپ برای کنترل شخصیت و راست که دارای چهار دکمه برای مبارزه با دشمنان است.

دکمه اول که ضربه زدن است که به دشمنانتان وارد می کنید. سه دکمه دیگر برای استفاده از قدرت های خاص قهرمانانی که انتخاب می کنید که می توانید آنها را انتخاب و ارتقا دهید.

همچنین در طول بازی با گرفتن امتیاز ها و پرداخت های درون بازی می توانید شخصیت مورد علاقه خودتان ارتقا دهید که شامل افزایش قدرت قهرمانی,بزرگ شدن سلامت, ضربه گیر و افزایش قدرت ضربه میشود.

برای خرید الماس موبایل لجند همین حالا اقدام کنید

بخش های بازی mobile legends:

این بازی دارای بخش های مختلفی است که در تیم های ۵ نفره انجام می شود که شما در قالب تیم آبی یا قرمز به مبارزه با دشمنان تان می پردازید. همچنین این بخش ها شامل:

  • 1.رنک
  • 2.کلاسیک
  • 3.هوش مصنوعی
  • 4.brawl
  • 5.بتل رویال

در بخش کلاسیک، هوش مصنوعی و رنک باید مسیر هایی را برای حمله به دشمن و رسیدن به قلعه اصلی انتخاب کنید. در بخش brawl هر ۱۰ قهرمان باید از یک مسیر حرکت کنند که منجر به چالش ها و اتفاقات بیشتری می شود که با آنها باید روبه رو شوند.

در بخش بتل رویال که با دیگر بتل رویال های پرطرفدارترین بازی ها مانند پابجی موبایل, کالاف دیوتی موبایل و  ….متفاوت است و شما با انتخاب قهرمان خود در تیم های سه نفره از چند نقشه مختلف وارد می شوید که باید با موجودات داخلی بازی و تیم حریف مبارزه کنید.

همچنین نیاز به هماهنگی و کار تیمی بیشتری دارد و به تنهایی نمی توانید پیروزی میدان باشید. کشتن هر موجود یا بازیکن به شما امتیاز هایی می دهد که می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید.

در طول بازی باید قهرمان خود را از بین سبک ها و قدرت های مختلف انتخاب کنید و با هماهنگی تیم به پیروزی برسید.

محیط بازی موبایل لجند:

موبایل لجند دارای محیط های متنوع دارد اما ممکن است شما با بازی کردن زیاد کمی محیط ها برایتان تکراری باشد که قابل انتظار است شرکت moonton قرار است در آینده محیط های جدیدی به بازی اضافه کند.

اگر از تکراری بودن محیط ها خسته شدید بخش بتل رویال میتواند شما را وارد محیط های متفاوت همراه با هیجانات و چالش های گوناگون کند.

بازی از تنوع خوبی در قهرمانان برخوردار است که دارای بیش از ۴۰ قهرمان قابل استفاده هستند و بخشی از آنها را میتوان با خرید درون برنامه ای خریداری کرد. 

در موبایل لجند قابلیت تماشا کردن بازی دیگران وجود دارد که میتوان با یادگیری از حرفه ایی ها گزینه خوبی برای افزایش مهارتمان در بازی باشد.

خرید الماس موبایل لجند
دایموند موبایل لجند

الماس یا جم موبایل لجند:

موبایل لجند مانند دیگر بازی ها برای ارتقا شخصیت و گرفتن قدرت ها و آیتم های مختلف نیاز به خرید الماس دارد تا به بازیکنان اجازه پیشروی سریع به بازی بدهد و لذتی را برای کاربران فراهم کند.

شما با خرید جم موبایل لجند امکان پیشرفت سریع و داشتن قدرت های زیاد خواهید داشت که سایت گیم جم این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است.