قسمت دوم: آشنایی کامل با بهترین اسلحه های پابجی موبایل

از همین ابتدا می گوییم که اگر قسمت اول این مطلب را نخوانده اید، پیشنهاد می کنیم که مطالعه کنید.

آشنایی با بهترین سلاح های پابجی موبایل (قسمت اول معرفی تفنگ pubg)

پس از مطالعه بخش اول، بخش دوم محتوا که شامل معرفی شاتگان ها، تک تیر انداز ها است. سلاح هایی که در پابجی به وفور به کار می روند. همچنین کاربردهای زیادی دارند.

فقط در نظر داشته باشید که این مطالب، محتواهای آموزشی هستند و کار با سلاح های دنیای پابجی به شما و مهارت تان در استفاده از آنها بستگی دارد. با ما همراه باشید.

شاتگان‌ها

1- تفنگ شاتگان S1897:

این سلاح بسیار قدیمی و محبوب طرفداران پابجی دارای قدرت بالایی است که میتواند دشمنان بدون جلیقه ضد گلوله را تنها با یک تیر از نزدیک بکشد بنابراین پیشنهاد می شود در اول بازی هنگام فرود به منطقه و جستجو در ساختمان ها از این سلاح استفاده شود.از گلوله گیج 12 استفاده میشود.

سلاح های پابجی تفنگ شاتگان S1897

2- سلاح شاتگان S686:

یکی از کشنده ترین سلاح های پابجی به نام شاتگان دولول است که نقش مهمی در درگیری های نزدیک دارد و مخصوص کسانی است که تیرشان خطا نمیرود. تنها عیبی که دارد کم بودن ظرفیت خشاب است یعنی شما دوتا گلوله دارید که اگردر درگیری هردو را خطا زدید مردنتان کاملا قطعیه!!!! از گلوله گیج 12 استفاده می شود.

سلاح شاتگان S686

3- شاتگان معروف S12K:

این شاتگان که دارای ظرفیت خشاب بالا, سرعت شلیک و قدرت شلیک زیادی دارد به طوری که در درگیری های نزدیک و فضای بسته پیروزی شما قطعی است اگر از شاتگان زیاد استفاده میکنید پیشنهاد می شود اینگونه سلاح را بردارید. همچنین بعضی اتچمنت ها و دوربین ها روی آن نصب میشود.

شاتگان معروف S12K

4- شاتگان Sawed-off:

این سلاح دو لول کمری فقط در نقشه میرامار (Miramar) پیدا می شود. برد کم و افتضاحی دارد و تنها دو گلوله در خود جا می دهد ولی می تواند هنگام درگیری درخانه ها کشنده باشد.

شاتگان Sawed-off

جدول مقایسه بهترین شاتگان ها:

S1897 S686 S12K Sawed-off
قدرت 5 5 4 4
برد 1.5 2 1 1
پایداری 2.5 2.5 4 3
سرعت شلیک 2.5 1 4 1
گنجایش تیر 2.5 1.5 3 2
اتچمنت‌ها 1.5 1.5 3 1
امتیاز کل 15.5 16.5 19 12
مقایسه عملکرد شاتگان
خرید یوسی

تک تیراندازها

1- تفنگ Karabiner 98 Kurz

K98 یکی از کهنه ترین سلاح آلمانی تک تیرانداز است که با داشتن دقت شلیک و سرعت شلیک بالا می تواند در فاصله های دور دشمنانی که زره پوش هستن تنها با دوگلوله به قیامت بفرستد. همچنین از تمامی دوربین ها و بعضی اتچمنت ها(آیتم) پشتیبانی میکند.از گلوله 7.62 میلی متر استفاده میشود.

تفنگ Karabiner 98 Kurz

2- سلاح تک تیرانداز M24:

این اسلحه  از جمله سلاح های AWM بسیار محبوب تر است و شما می توانید در برخی از نقاط نقشه این اسلحه را پیدا کنید. همچنین برای نبردهای دوربرد استفاده از این اسلحه به شما توصیه می شود زیرا می تواند آسیب بسیار بزرگی از خود بر جای بگذارد و به راحتی کلاه ایمنی سطح ۲ را سوراخ کند.

سلاح تک تیرانداز M24

3- تفنگ اسنایپ AWM:

این اسنایپ بهترین سلاح تک تیرانداز و محبوب ترین سلاح بین بازیکنان پابجی موبایل است. تنها سلاحی است که دارای قدرت شلیک 100 دارد که میتواند دشمنان را با یک تیر نابود کند.

همچنین برای هدشات کردن آنها با کلاه خود هم تنها یک تیر کافی است. این سلاح را فقط میتوانید در بسته های هوایی پیدا کنید و هرکسی به این اسلحه دست یافت شانس پیروزی زیادی در بازی دارد.

گلوله های awm  بدون در نظر گرفتن ارتفاع با شلیک مستقیم در زدن اهداف دور کار را به راحتی تمام میکند. از گلوله مگنوم 0.300 استفاده میشود.

تفنگ اسنایپ AWM

4-سلاح اسنایپ SKS:

سلاح اسنایپ SKS سلاحی که ساخت شوروی و دارای قدرت و سرعت شلیک بالایی دارد. همچنین برخلاف دیگر اسلحه های تک تیر انداز در فاصله های متوسط بهتر می توانید دشمنان خود را نابود کنید. به راحتی در ساختمان ها پیدا میشود و همچنین اتچمنت های زیادی روی آن نصب می شود.

سلاح اسنایپ SKS:
سلاح اسنایپ SKS:

5- سلاح اسنایپ Mini 14:

این سلاح قدرت چندانی ندارد و لگد زیاد و سرعت شلیک آن کم است. پیشنهاد میکنم در درگیری ها این سلاح را برندارید چون چیز قابل توجهی ازش پیدا نمیکنید فقط مکانتان لو میدهد و احتمال مردنتان را زیاد میکند. از گلوله 5.56 استفاده میشود.

سلاح اسنایپ Mini 14

6- سلاح Mk14 EBR:

این سلاح تک تیر انداز که میتوان آن را در جعبه ارسالی پیدا کنید دارای خشاب خوب و همچنین سرعت شلیک بالا می تواند برای اهداف با فاصله متوسط بسیار مفید باشد.

مزیت دیگری دارد اینکه اتچمنت های زیادی روی آن به کار می رود و با داشتن دوپایه کار شما را در زدن اهداف دور به حالت خوابیده راحت تر می کند. در این اسنایپ از گلوله 7.62 استفاده می شود.

سلاح Mk14 EBR
سلاح Mk14 EBR

7- اسنایپ فوق العاده SLR:

تفنگ SLR را می‌توان به نوعی نسخه قدرتمندتر SKS به حساب آورد که قدرت بیشتری داشته اما لگد بیشتری می‌زند. متاسفانه نمی‌توانید Grip و دسته‌ای زیر لوله بگذارید و همین ضعف باعث می‌شود که  با استفاده از مهارت های خود آن را کنترل کنید.

از طرفی به خاطر سرعت بیشتر گلوله‌ها و البته سرعت خشاب‌گذاری کمتر، بهتر است از SLR در پشت پناه و برای زدن اهداف دور اسفاده کنید. در این اسنایپ از گلوله 7.62 استفاده میشود.

جدول مقایسه بهترین تک تیر اندازها:

سلاح قدرت سرعت شلیک میزان آسیب در ثانیه مدت زمان لازم برای کشتن تعداد شلیک لازم برای کشتن تعداد شلیک لازم برای کشتن (هدشات)
AWM 120 1.85 65 1.85 2 1
M24 88 1.8 49 1.8 2 1
Kar98k 75 1.9 39 3.8 3 1
MK14 61 0.09 678 0.18 3 2
SLR 58 0.1 580 0.2 3 2
SKS 53 0.1 530 0.2 3 2
Mini 14 46 0.1 460 0.3 4 2
مقایسه عملکرد تک تیرانداز ها

نکته پایانی:

داشتن تفنگ یا سلاح در بازی پابجی موبایل شاید یک مزیت خوب برای بازیکن یا گیمر باشد، اما شرط کافی نیست. چرا که داشتن مهارت استفاده از آن مهم تر است.

شما برای زیبایی تفنگ هایی که انتخاب می کنید، می توانید کاور مدنظر خودتان را انتخاب کنید. برای داشتن کاور دلخواه تان نیاز است که شما یوسی پابجی داشته باشید.

برای خرید یوسی می توانید به سایت قسمت فروشگاه گیم جم بروید و آنجا اقدام به خرید کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.