بازی Castle Crush؛ آموزش بازی کستل کراش (+فیلم معرفی)

بازی Castle Crush چیست؟ کستل کراش، از جمله بازی هایی است که در چندسالی که از آنها رونمایی شده است، میزان استقبال خوبی را به خود گرفته است. در این مطلب قصد دارید کمی به آموزش و راهنما، و معرفی بازی بپردازیم. 

اول توصیه می کنم تا اخر این گیم پلی جذاب از بازی کستل رو ببینید تا بیشتر با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید و بعد متن زیر این ویدیو بخوانید تا توضیحات تکمیل تری دستگیرتان شود.

معرفی بازی castle crush

خیلی از ماها که سال های زیادی را با بازی های سوپرسل مثل کلش آف کلنز، کلش رویال همراه بوده ایم. شاید سخت باشد که بتوانیم جایگزین مناسبی را پیدا کنیم. اما غیرممکن هم نیست؟

بعد از محبوبیت عجیب و غریب دو بازی مدکور بالا، بسیاری از استودیوهای بازی سازی سعی کردند که بتوانند محصول شبیه این دو طراحی کنند اما ناموفق بودند به جز بازی Castle Crush.

با بررسی بازی کستل کراش با ما همراه باشید. 

دانلود اخرین نسخه بازی Castle Crush از معتبرترین استور

در ابتدا اگر قصد دانلود بازی دارید، پیشنهاد ما این است که معتبرترین استورها استفاده کنید. با توجه به نوع سیستم عامل خودتان بر روی هر کدام از تصاویر ضربه بزنید:

دانلود از گوگل پلی
دانلود از اپ استور

آموزش گیم پلی بازی castle crush

بازی Castle Crush جز دسته بندی بازی های استراتژیک آنلاین که با کارت های مجازی مدیریت می شود. این گیم برای نخستین با توسط Fun Games For Free در دو نسخه اندروید و ios ارائه شده است. 

روش بازی به این صورت است که شما با ساخت لشکری از کارت ها سعی کنید که به قلعه دشمن خود حمله ور شوید در عین حال که قوای دفاعی خودتان را نیز قوت ببخشید. 

گیم آموزش بازی castle crush

شاید تا این جای کار حدس زده باشید که شباهت زیادی به کلش رویال سوپرسل دارد که بیراه هم نیست.  گیم پلی دقیقا همان گیم پلی clash royale است، همان استراتژی ها تا اینکه قلعه حریف را در نوردید. 

در کنار کارتهای بازی، قدرت های خاص و ویژه ای دارید که هر کدام یک ویژگی خاص به شما اهدا می کنند. این ویژگی ها در قالب دفاع و حمله خلاصه می شوند. پس دیدتان را نسبت به آنها کاملا باز کنید. 

بازی castle crush

بازی کستل کراش دارای چهار سطح است: 

  1. Rare 
  2. Epic
  3. Common
  4. Legendary 

با هر بردی که بدست می آورید می توانید سطح کارت های خود را ارتقا دهید. همچنین لول یا سطح خود در بازی را به سطوح بالاتر ببرید. به علاوه که طلا و میزان کارت های خود را نیز افزایش می دهید. 

آموزش بازی castle crush

بازی کستل کراش چه تفاوتی با کلش رویال دارد؟

از دو جهت می توانیم این بازی را متفاوت تر از کلش بنامیم: 

1- این بازی به صورت افقی است که می تواند میزان تسلط شما در بازی را تا حد زیادی افزایش دهد. راحت تر بتوانید کارت های خود را در بازی انجام دهید. 

2- زمان بازی در کلش رویال چیزی در حدود سه دقیقه است. این محدودیت در بازی Castle Crush برداشته شده است. اتمام مسابقه زمانی است که دو بازیکن بر یکدیگر غلبه کنند. 

بازی castle crush

اتحاد با کلن ها یا قبایل بازی 

همانند سایر بازی های استراتژی که چند بازیکن یا گیمر با اتحاد یکدیگر یک کلنی یا قبیله را به وجود می آوردند و مسابقات بین قبیله ای برگزار می کنند. در بازی Castle Crush هم این قابلیت وجود دارد. 

شما با پیوستن به هر کدام از این قبایل می توانید در بازی های گروهی بیشتر شرکت کنید. همچنین از بازی کردن با هم گروهی ها خود لذت ببرید و بیشتر موفقیت کسب کنید. 

آموزش بازی castle crush

سطوح بازی برای ارتقا قلعه

در بالاتر ذکر شد که بازی در چهار سطح کلی است. برای ارتقا خود قلعه نیز هشت سطح ارتقا وجود دارد که با به دست آوردن سکه یا غنائم Trophies، به مرور آن را به درجات بالاتر گسترش دهید. 

با هر ارتقا شما قابلیت هایی مانند افزودن کارت پیدا می کنید. با کارت های بیشتر می توانید استراتژی های بیشتر بچینید و احتمال پیروزی خود را بالاتر ببرید. 

این کار به خصوص در سطوح بازی مانند Epic و Legendary می تواند بسیار به نفع شما تمام شود. شما را از حریف جلوتر بیندازد هزاران مزیت دیگر…. . 

آموزش بازی castle crush

نتیجه گیری نهایی

شاید بازی Castle Crush  کستل کراش را نتوان به عنوان یکی از گزینه های رده بالا در انتخاب بازی های استراتژی حساب کرد ولی می تواند به خوبی از آن لذت برد. این بازی مزیت های خوبی دارد مانند: 

  • طراحی خوب شخصیت ها و کاراکترهای بازی 
  • صداگذاری و موسیقی دلنشینی که دارد. 
  • گرافیک خوب و متوسط رو به بالا. 
  • حس فانتزی که به خوبی انتقال می دهد. 

شاید اگر گاهی از بازی های سوپرسل و مشابه آن خسته شده اید. بازی کستل کراش گزینه مناسبی باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.