خانه » مقالات آموزشی » 10 هیرو Fighter برتر در بازی mobile legends bang bang

10 هیرو Fighter برتر در بازی mobile legends bang bang

هیرو Fighter در بازی موبایل لجند به عنوان ستون اصلی برای حمله و کشتن حریف است. نقش فایتر ها در میان اعضا تیم به مراتب بیشتر سایر هیرو هاست. چرا که آنها اولین هیروهایی هستند که حمله می کنند و قدرت بیشتری برای کشتن دارند.

همانطور که در مقاله کلاس های موبایل لجند به معرفی دسته بندی های این بازی موبایل آنلاین پرداختیم. در این مقاله قصد داریم که به صورت جزیی تر به معرفی بهترین هیروهای fighter در موبایل لجندز بپردازیم. 

معرفی هیرو Fighter برتر در بازی موبایل لجند

در این لیست ابتدا از آخرین هیرو به اولین هیرو می رویم. با این حال تمامی مبارزان می توانند مثمرثمر باشند. 

10- هیرو Silvanna 

هیرو Silvanna، با این که در این لیست به عنوان اخرین هیرو فایتر fighter برتر نامبرده می شود ولی یکی از تاثیرگذارترین هیرو ها در حملات تیمی است. 

توانایی های عجیب Silvanna، در کشتن او را در زمره مبارزان خود قرار داده است. برای مثال قدرت ایجاد موجی که پس از پرش درمیان رقبا دارد، جون بسیار زیادی را کم می کند.

9- هیرو Roger 

قبلا در مورد Roger در مطلب بهترین هیروهای Marksman  در موبایل لجند نوشته ایم. به همین خاطر فکر میکنم که لازم نباشد بیش از این راجع به این هیرو صحبت کنیم غیر از این این هیرو در صورتی که به خوبی به کار گرفته شود می تواند خفن ناک ترین هیرو در طول مسابقه باشد. 

بیشتر بخوانید: معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

ضربه شصتی که این هیرو دارد، کاملا او را یک مبارز به تمام معنا تبدیل می کند. اگر به موقع بتوانید گرگینه اش را فعال کنید و رقیب هم تنها باشد کافی است فقط بجنگید. 

8- هیرو Chou 

به هیرو Chou، سلطان فایترها fighter یا مبارزان موبایل لجند را می دهد. شاید بدون اغراق هم باشد. از این بابت که هم ضربات سهمگینی دارد که جون رقیب را بسیار کم می کند و هم این خود جون بسیار زیادی دارد و می تواند به خوبی رد مبارزه تداوم بیاورد. 

قدرت اول این مبارز یا فایتر شامل پرش به جلو یا به هر سمتی که شما می خواهید و فعال شدن زره مخصوصی یا جون اضافی است. قدرت دوم نیز که طی چندمرحله حریف را ضربه فنی می کند. قدرت سوم نیز کافی رقیبی را نشان کند و با چندین ضربه متوالی به راحتی او را از پا در میاورد.

7- هیرو Jawhead

ربات مبارز موبایل لجند حرفهای زیادی برای جنگیدن به عنوان فایتر تیم دارد. Jawhead به همراه بچه ای که در دل خود امان داده است یکی از قدرت مند ترین فایتر های این بازی است. 

قدرت های سه گانه این هیرو به راحتی می تواند تلفیقی از قدرت و سرعت را به شما اهدا کند. قدرت اول این مبارز که سریع دویدن است. قدرت دوم شامل موشک پرانی به هیروهای رقیب یا مینیون ها است. قدرت سوم نیز که با قدرت به دل دشمن می زند و همراه موشک پرانی است. راستی نباید پرتاب اشیا هیرو ها یا رقبا به اطراف را فراموش کنیم که چطور موثر است. البته به شرطی که علیه دوستان تان به کار نبرید. 

6- هیرو Masha

خدای جون و نیرو موبایل لجند شاید لقب خوبی برای این بانو قدرت مند باشد. او این دارای سه ردیف جون است که حسابی او را از این بابت قوی می سازد. 

قدرت های سه گانه ماشا این اجازه را به شما می دهد که به راحتی بتواند با دو رقیب به گلاویز بپردازید و آنها را از پای در بیاورید. 

استفاده مشت آهنین و قدرت سوم که حریفان را با طناب طلایی در دایره ای محصور می کند، شما را قدرتمند تر از چیزی که فکر کنید، می کند. 

5- هیرو Badang 

به نظر من مشت آهنین برازنده اش است. اون با آن دست های فولادیش چه حملات سهمگینی را نمیزند. هیرو Badang از آن هیرو هایی است که بودنش در هر تیمی غنیمت است. 

قدرت های سه گانه اش که حرف ندارد. از پرتاب مشتی گرفته که حریف را گیج می کند تا حمله ناگهانی به جلو و قدرت سومش که گله ای از حریفان را می کشد. 

این هیرو حمله دسته جمعی قوی دارد. نقطه ضعفش این است که سرعتش پایین است و در میان انبوه رقبا نمی تواند فرار کند به همین خاطر نیاز به یک marksman دارد. 

4- هیرو x-borg 

هیرو x-borg تلفیقی از تکنولوژی و قدرت آتش است. گلوله های اتیش اش می تواند بد صدماتی به رقبا وارد کند. تنها کافی است حمایت شود بیا و ببین!

قدرت های سه گانه این هیرو کاملا گویای حملات سهمگین و خطرناک است. این هیرو با حمایت یک Mag می تواند به خوبی رقبا را بکشد. 

قدرت اول و دوم که پرتاپ گلوله به صورت چندتایی است و قدرت سوم که حمله ناگهانی و چرخش 360 درجه قابلیت عجیبی به او می دهد.

3- هیرو Yu Zhong 

هیرو Yu Zhong اژدهای تازه وارد این بازی است. مردی که همه مدلی از قدرت را در خود ذخیره کرده است. از تبدیل شدن به یکی از بزرگترین هیروها تا تبدیل به شدن به هیولا سهمگین. 

قدرتهای این ابرهیرو موبایل لجند با قدرت تخریب جون بسیار بالا حیرت را به خود کشیده است. قدرت اول و دوم این هیرو در راستای ضربه زدن و کم کردن جون است اما قدرت سوم که تبدیل به اژدهای معروف چینی ها می شود، کاملا حیرت آور است. 

2- هیرو Khaleed

این هیرو بادیه نشین نیز تازه وارد میدان نبرد mobile legend است. زمان زیادی از رونمایی آن نمی گذرد که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. 

قدرتهای سه گانه جدید را از خود به نمایش می گذارد از اضافه کردن جلو با حرکت های شن تا چرخش ها و باز هم اضافه شدن جون به جون های قبلی اش. 

1- هیرو Barats

هیرو Barats به تازگی از تنور داغ رونمایی از هیروهای جدید بیرون آمده است. با این حال توانسته به خوبی گوی سبقت را از قبلی ها در خرید روز اول بگیرد. 

این هیرو را به جرات می توان از بزرگترین هیروهای موبایل لجند از آغاز این بازی تا بدین لحظه نامید. هیرویی که سوار یک دینو است. 

نحوه به دست آوردن هیرو ها

دو راه عمده برای خرید این فایترهای نازنین و قدرتمند وجود دارد:

1- استفاده از battle point که همان سکه های خودمان است. با جمع آوری این سکه ها و رسیدن به حد مدنظر هیرو می توان خرید خودتان را انجام دهید. 

2- استفاده از الماس های این بازی است که لازم به خرید الماس موبایل لجند دارید. این کار را به راحتی می توانید از سایت گیم جم انجام دهید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *