کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend

کلاس های موبایل لجند کدام هستند؟ یکی از مهم ترین هر بازی شناخت سبک و کلاس های آن است تا اینکه تبدیل به یک بازیکن حرفه ای شوید. این در مورد موبایل لجند نیز مستثنی نیست.

موبایل لجند یکی از بهترین بازی های حال حاضر موبایل انلاین است که طرفداران خاص و فراوان خود را دارد. در این مطلب ما سعی کرده ایم که با هم مروری بر بهترین کلاس های موبایل لجند داشته باشیم.

کلاس های موبایل لجند Mobile Legend که معرفی می کنیم به شرح زیر هستند:

 • Marksman
 • Assassin
 • Support
 • Mage
 • Fighter
 • Tank

کلاس Marksman:

این کلاس شامل قهرمانانی که از فاصله ی دور با میزان خسارت بالا دشمنان خود را می زنند. هرچند که از حجم خون کمتری برخوردار هستند.

برای مطالعه بیشتر به این مطلب بروید: معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

کلاس های موبایل لجند

Assassin:

این کلاس دارای  قهرمانانی که قاتل نام دارند میتوانند در زمانی کوتاه خسارت جادویی زیادی به دشمنان وارد کنند وحتی قهرمانانی شامل mage  و marksman  که دارای دفاع و حجم خون کمی هستند را به راحتی نابود کنند. همچنین با داشتن قابلیت میزان سرعت بالا و فرار در نابودی قهرمانان به جا مانده از نبرد و قهرمانانی که با حجم خون کم قصد عقب نشینی دارند نقش مهمی دارد.

کلاس های موبایل لجند

Support:

این کلاس دارای حجم سلامتی متوسط است اما قدرت خسارت بالایی برای نابود کردن دشمنان ندارند.این قهرمانان میتوانند برای تیم مقابل کابوس یا خطرناک باشد که دارای نقش هایی شامل: اهدای سلامتی برای تیم خود, متوقف کردن دشمنان, بالا بردن میزان خسارت و ضربه برای تیم خود و سرعت ضربات را تقویت کنند.

کلاس های موبایل لجند

Mage:

این کلاس دارای خسارت جادویی بالا و خسارت فیزیکی کمی هستند همچنین از میزان دفاع و سلامتی متوسطی برخوردار هستند وبا داشتن خسارت جادویی بالا میتوانند دشمنان خود را نابود کنند.

کلاس های mobile legend

Fighter:

این کلاس دارای سلامتی متوسط و خسارت فیزیکی بسیار بالایی هستند که می توانند در نبرد های رودرو حریف نقش مهمی داشته باشد. همچنین از قدرت ضربات بالا و سریع برخوردار هستند.

کلاس های moba

Tank:

این کلاس توانایی خسارت پایینی دارد ولی دارای دفاع فیزیکی و جادویی بالا و حجم سلامتی زیاد هستند که میتوانند ضربات را دریافت کند و فرصت مناسبی برای پیروزی هم تیمی ها فراهم کند. از این کلاس به عنوان ستون تیم یاد میشود.

کلاس های moba

دانلود بازی از لینک های معتبر و استورها

برای دانلود بازی و آشنایی بیشتر با کلاس های موبایل لجند دانلود این آن از معتبرترین استورهای موبایل است که کافی است بر روی عکس ها لینک کنید: ↓↓↓

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

چگونه در کلاس های موبایل لجند پیروز باشیم؟

حس برنده بودن در تمامی ما گیمر ها وجود دارد، به همین خاطر باید سعی کنید تا این حس را به خوبی راضی کنیم آن هم با استفاده از هیروهایی که به دست می آوریم.

البته خوب تا آنجا می دانیم داشتن هیرو نیاز به سکه است که خود نیازمند جمع اوری آن سکه هاست. زمان زیادی لازم است تا سکه جمع کنید. به همین خاطر الماس یا جم به شما کمک زیادی می کند.

اما چطور الماس به دست آورید؟ برای بدست آوردن الماس نیاز است که شما آن را خریداری کنید. به دلیل تحریم بودن شما نمی توانید به طور مستقیم خرید کنید.

به همین خاطر وبسایت گیم جم این کار را برای شما راحت می کنید. کافی به صفحه خرید الماس موبایل لجند گیم جم بروید. درخواست خود را به ریال پرداخت کنید. منتظر باشید تا در کمترین زمان اکانت بازی شما شارژ شود.

92 دیدگاه دربارهٔ «کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend»

 1. سلام ببخشید من ی دو ماهی میشه ک بعضی از هیرو ها مثل لزلی یا لایلا و بعضی هیرو ها دیگ واسم نمیاد نمیتونم بخرم یا بازی کنم اوایل اینطور نبود همه باز بود برام ولی الان فقط با روشن کردن فیلتر شکن میتونم باهاشون بازی کنم.ولی سرعت بازی خیلی میاد پایین مشکل از کجاس میشه بدون فیلتر شکن برطرفش کرد؟

 2. سلام برای هیرو فانی چطور میتونم مانا هیرو رو افزایش دهم؟ چجور آیتم هایی لازمه؟

 3. سلام . چرا من نمیتونم هیروهای دورزن بردارم؟ توی لیست هیرو ها حتی لایلا و لزلی و میا اصن نیستن که بخوام بخرم

  1. سلام احمد عزیز. احتمالا شما این بازی رو از داخل کافه بازار دانلود کرده اید برای همین هیروهای زن به شما نشان داده نمی شوند.