معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

دوست داری بدانی که کدام Marksman در بازی موبایل لجند قوی ترین و جز بهترین های این بازی است؟ ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین بهترین هیرو Marksman شناسایی کنید. 

شناخت 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

هیرو های Marksman جزیی از بهترین و کمک حال ترین هیرو ها در بازی موبایل لجند هستند. این هیرو ها به تیم ها کمک می کنند تا راحت تر پیروز شوند. 

فاصله دوری که می توانند تیر اندازی کنند به آنها نیرو ویژه داده است تا از فواصل دور هم بتوانند دشمنان یا enemy ها سریع تر بکشند. 

هیرو Claude

1. هیرو Claude 

هیرو Claude شخصا یکی از دوست داشتنی ترین و محبوب ترین از لیست هیروهای من است. این هیرو حتما امتحان کنید.

برای استفاده از هیرو Claude شما نیاز به کمی تمرین و تسلط کافی بر روی نیروهای ویژه او دارید. به همین خاطر سعی کنید به خوبی آنها را یاد بگیرید. 

به شرط اینکه بتوانید آن را به خوبی یاد بگیرید. شما پس از آن به یکی از کشنده ترین و ترسناک ترین هیرو مارکزمن در نقشه هستند. 

 هیرو Claude با توجه به مهارت اول و دوم خودش ویژگی های شگفت انگیزی را به دست اورده است به نحوی که سرعت خارق العاده را پس به کاربردن آنها به دست می آورد. 

دستیار او که یک میمون است، با هر بار حمله Claude یا هر بار که دشمنان به او یورش می برند، به آنها شلیک مستقیم می کند. 

این شلیک در صورت افزایش رنک Claude به سرعت جون رقبا کم می کند و این جاست که نقش اصلی این هیرو برای یورش به رقیب مشخص می شود.

هیرو Kimmy

2- هیرو Kimmy 

شاید به جرئت بتوانم بگویم که کیمی Kimmy یکی از منتفرترین و معمولا جز ممنوعات توی مسابقات رنکینک است. دلایل زیادی وجود دارد:

 1. استفاده از این هیرو بسیار سخت است. 
 2. نیاز به مهارت چرخیدن سلاح دارد. 
 3. نیاز به این دارد که حواست به هم جا باشد. 
 4. جوب کمی دارد.

با این حال این هیرو دارای مزیت بسیاری که آن را در لیست یکی از بهترین Marksman قرارداده است. 

این هیرو با قدرت اول خود می تواند شکلیک قوی تر و سریع تری نسبت به سرعت عادی داشته باشد. 

با قدرت قوی که دارد می تواند از دست دشمنان فرار کند یا بهتر آنها را تعقیب کند. 

قدرت سوم این هیرو نیز یک راکت انداز منحصر به فرد در تمامی هیرو های موبایل لجند است. راکتی که خوب بسیاری زیادی را کم می کند. 

برای اینکه قدرت های این هیرو را افزایش دهید یا از علامت Marksman استفاده کنید یا Mage را انتخاب نمایید. سعی کنید از قدرت های بازیکنان پرو و با مهارت استفاده کنید. 

نکته مهمی که در استفاده از هیرو kimmy باید رعایت شود این است که تمرین و تمرین و تمرین. شما باید بتوانید تسلط خودتان را روی حرکات این هیرو افزایش دهید وگرنه در بازی موفق نخواهید شد. 

هیرو Granger

3- هیرو Granger

اگر به دنبال شاخ تمامی Marksman  های موبایل لجند هستید، توصیه شخصی من استفاده از Granger است. این هیرو معرکه است!

این هیرو مانایی mana ندارد. به جای آن در بالای سر این هیرو گزینه های استفاده از گلوله ها وجود دارد که از انرژی نشات می گیرند. پس حواست به تعداد گلوله ها باشد. 

هیرو Granger خدای خسارت زدن به دشمنان در میان سایر مارکزمن هاست. میزان damage که کم می کند فوق العاده است. 

همانند هیرو کیمی که نیاز به مهارت بالا در کنترل قدرت ها دارد. این هیرو نیز همین طور است. شما باید متداول سلاح را بچرخانید و کنترل کنید. 

قدرت های Granger  نیاز به تمرین فراوان دارند. قدرت اول این هیرو شلیک قدرتمند است. 

قدرت دوم مانند کیمی سرعت را بیشتر می کند. 

قدرت سوم نیز شلیک ها پشت سر هم و پر قدرت است. 

هیرو Lesley

4- هیرو Lesley

عشق اول کسانی که با هیروهای مارکسمن کار می کنند، لزلی یا Lesley است. همین عشق اول و اخر من به عنوان کسی که با مارکسمن ها صفا می کند. 

به جرئت می توانم بگویم که Lesley به دو لیل جز تاپ ترین مارکسمن های عالی است : 

 1. برد تفنگ بسیار عالی و قاصله پذیر
 2. صدمه وارد کردن زیاد به رقبا با هر با شلیک

به عنوان کسی که اسنایپر یا تیرانداز به حساب می آید، او می تواند صدمات جدی به انمی یا دشمنان وارد کند. مهارت های سه گانه او هر یک ایتم ویژه برایش به حساب می آیند. 

قدرت اول او که مهارت نامرئی شدن است، ایتمی است که کمتر هیرویی در موبایل لجند دارد. هنگامی که شما از این ایتم استفاده می کنید سرعت بسیار زیادی پیدا می کند. در ثانی که قدرت شلیک نیز بیش از پیش می شود. 

قدرت دوم لزلی Lesley  که به درد مواقع گیر افتادن درمیان دشمنان است، به کار می آید. زمانی که شما احساس خطر می کنید یا اینکه کسی شما را سیطره کرده است با پشت بارویی که می زند، دشمن را به عقب پرت می کند. 

قدرت سوم قدرت ماورایی و هیجان انگیز اوست. شلیک سه گلوله پیاپی و آن با قاصله زیاد در صورتی که حتی دشمن فرار هم کند بازهم به او تیرها اصابت می کنند. قدرت این تیر ها باورنکردنی است به خصوص اگر به لول 15 رسیده باشد. 

شاید از معایب لزلی بتوانیم به دو مورد اشاره کنیم:

 1. جون کمی که دارد.
 2. مقدار گلوله که می زند یا به عبارتی سرعت پایین شلیک اوست که با مرگبار شدن گلوله جبران شده است. 
هیرو karrie

5- هیرو Karrie

نمی دانم لقب هیرو سرعت، صدمه بالا یا خدای سرعت در مارکسمن ها بدهم. هرچه هست سرعت فوق العاده او در صدمه زدن به دشمنان باورنکردنی است. 

این خانم ماکسمن یا Marksman، با سرعت شلیکش و حجم صدمه ای که وارد می کند، برای حمایت و پشتیبانی از هیروهای تانک بسیار مناسب است. 

تحرکات زیاد، ورجه وورجه زیاد، سرعت حرکت، سرعت شلیک، حرکت به کناره ها در عین شلیک از مزیت های جانبی Karrie است.

مهارت های سه گانه او نیز به صورت زیر است:

 • قدرت اول: آیتمی است که نوری را به سوی دشمن پرتاب می کند که از سرعت حریف می کاهد. 
 • قدرت دوم: پرش به سمت کناره ها، این پرش به همراه پرتاپ تیغه است.
 • قدرت سوم: سرعت و پرتاب بیشتر تیغه ها. 

شبیه خیلی از مارکسمن های دیگر، Karrie نیز جون بالایی ندارد و کاملا از این بحث آسیب پذیر است. اما نکته خوبی که برای رفع این مشکل وجود دارد استفاده از سری ها خوب است.

مطالعه بیشتر درمورد : کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend

هیرو Moskov

6- هیرو Moskov

خفن نینجایی اگر بتواند به او این لقب داد. Moskov هیرویی است که سرعتی بسیار زیاد در جنگاوری و پرتاب تیغه هایش دارد. Moskov را هم می توان سلطان سایه ها نامید. 

این هیرو با حرکت در میان جنگل مپ به راحتی می تواند حریفان را غافلگیر کند. حرکت های سریع، پرتاب تیغه های صدمه بالا و همچنین میزان صدمه ای که وارد می کند، حیرت آور است. 

درست است که Moskov حرکات کم است اما damage که دارد این نقص را جبران می کند. حرکات پی در پی ندارد ولی خوب دهن رقیب را سرویس می کند. 

قدرت های سه گانه ماسکوف به این صورت است:

 • قدرت اول: پرتاب نیزه ای که شما را به عقب می راند و دچار گیجی همراه با جون کم می شوید. 
 • قدرت دوم: حرکت سریع به جلو یا کناره ها 
 • قدرت سوم: پرتاب نیزه ای دیگر این با با چانشی پرتاب با هر فاصله ای (می توانید از هر نقطه حریف را نشانه بگیرید.)

از خوبی های دیگر Moskov  این است که می تواند در درگیری های دسته جمعی به خوبی حریفان را نابود کند.چرا که قدرت صدمه زدن به حریفان زیاد را دارد. 

با این حال از بدی هایش می تواند مانند دیگر ماکزمن ها به جون کم و صدمه دیدن بالا دانست اما این هم می تواند با سری های خوب جبران کرد. 

هیرو Irithel

7- هیرو Irithel

هیرو Irithel، شاهدخت ببر سوار شاید لقب خوبی باشد برای این هیرو که خاطرخواه های زیادی هم به لحاظ زیبایی که دارد و هم به لحاظ ایتم های پرقدرتش داشته باشد. 

من که شخصا این هیرو یکی از هیروهای محبوبم است. اصلا جز اولین ماکسمن هایی بوده که انتخاب کردم و سعی کرده ام که قدرتمندش کنم. حتی برایش الماس موبایل لجند خریداری کردم و اسکین گذاشتم. 

شلیک سه تیر پیاپی، سرعت مناسب هم به لحاظ حمله و هم به لحاظ فرار از دشمنان، قدرت بالا صدمه زدن، جذابیت کاراکترها و… از مزیت ها جانبی این هیرو است. 

شاید به جرات بتوانم بگویم که این هیرو از آن دست قهرمانان موبایل لجندز است که در حین حمله می تواند شلیک کند یعنی زمانی که در حال تعقیب یا فرار است از روی ببرش شلیک می کند. 

قدرت های سه گانه این هیرو به صورت زیر است:

 • قدرت اول: شلیک تیرکمانی به صورت فراوان با امکان هدف گیری خاص 
 • قدرت دوم: غرش ببر برای جلوگیری از حرکت سریع دشمن یا کم کردن جون حریف
 • قدرت سوم: پرش ببر به همراه شلیک گلوله های آتشین هدف دار و سگ damage 

این هیرو هم مانند هیرو های دیگر مارکسمن از جون کمی برخوردار است با این حال از خیلی از هم دسته های خود بالاتر است.

دانلود بازی

جهت دانلود بازی از استورهای معتبر برروی دکمه های زیر کلیک کنید:

دانلود از گوگل پلی
دانلود از اپ استور

سخن پایانی

شما حتی اگر بهترین هیرو Marksman هم داشته باشید با این حال در مراحل بالاتر نیاز به اسکین های قدرتمند از هیروهای خود دارید. این اسکین ها به شما کمک می کنند تا راحت تر مبارزه کنید.

برای به دست آوردن اسکین های هیرو نیاز است که شما الماس بدست آورید یا بخرید. برای خرید الماس موبایل لجند می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

29 دیدگاه دربارهٔ «معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند»

 1. سلام همونطور که‌ گفتی لزلی رو عشق هست همیشه با همون بازي میکنم يک بار 40 کیل گرفتم و چند بار ساوج

 2. پوریا