معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

دوست داری بدانی که کدام Marksman در بازی موبایل لجند قوی ترین و جز بهترین های این بازی است؟ ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بهترین بهترین هیرو Marksman شناسایی کنید. 

بهترین های هیروهای فصل جدید 2021

هیرو Yi sun shin ای سان شین

هیرو Yi sun shin  از استراتژیک ترین هیرو ها می‌باشد .این هیرو بسته به فاصله با دشمن نقش عوض خواهند کرد. در زمانی که دشمن دور از شما باشد با کمانی که در دست دارد اتک های بسیار قوی و مرگبار به دشمن وارد می کند. زمانی که دشمن به شما نزدیک است، این هیرو به مانند یک فایتر و از نزدیک اتک وارد می کند. اگر هوش استراتژیک شما خوب است این هیرو بهترین انتخاب برای شماست.

هیرو  Natan ناتان

هیرو ناتان از جدیترین هیرو های موبایل لجند است و توانسته محبوبیت زیادی بین موبایل لجندز پلیر ها کسب کند. اتک های سریع با دمیج بالا ، لول های مخصوص تخریب دشمنان و بسیاری ویژگی های دیگر باعث شده که این قهرمان در لیست برترین ها قرار گیرد. در زمانی کم بسیار محبوب شود. با کمی دقت و با استراتژی بازی کردن می تواند همه هیروهای دیگر را مغلوب خود کند .

هیرو wan-wan ون ون

ون ون یکی از سخت ترین marksman ها با مهارت زیادی برای انجام درست از لول ها است. زمانی که شما بتوانید با این هیرو دور دشمن بگردید و به او اتک وارد کنید، لول سوم این هیرو فعال و قابل استفاده است. در لول سوم هیرو، wan wan  به سرعت زیاد به دور هیرو دشمن می گردد و به او آسیب می رساند. این هیرو به تنهایی و بدون وجود هیرو تانک نیز قدرت بسیار زیادی دارد و می تواند هزاران برابر مرگبارتر از هیروهای دیگری باشد .

هیرو Bruno برونو

برونو فوتبالیستی ماهر و در عین حال خشن و تخریب گر است . ضربه های سنگین و سرعتی این هیرو باعث از بین رفتن دشمنان در چند ثانیه خواهد شد. پلیرها با کمی دقت در انتخاب آیتم های مورد نظر برای این هیرو می‌توانند به تنهایی ناجی بازی ها شوند. لول اول این هیرو باعث بیشتر شدن قدرت ضربات توپ این هیرو میشود اما از سرعت اتک ها کم میکند و بهترین گزینه برای فایت های از راه دور است . این هیرو نیازمند سرعت عمل بالا می‌باشد .

شناخت 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند

هیرو های Marksman جزیی از بهترین و کمک حال ترین هیرو ها در بازی موبایل لجند هستند. این هیرو ها به تیم ها کمک می کنند تا راحت تر پیروز شوند. 

فاصله دوری که می توانند تیر اندازی کنند به آنها نیرو ویژه داده است تا از فواصل دور هم بتوانند دشمنان یا enemy ها سریع تر بکشند. 

هیرو Claude

1. هیرو Claude 

هیرو Claude شخصا یکی از دوست داشتنی ترین و محبوب ترین از لیست هیروهای من است. این هیرو حتما امتحان کنید.

برای استفاده از هیرو Claude شما نیاز به کمی تمرین و تسلط کافی بر روی نیروهای ویژه او دارید. به همین خاطر سعی کنید به خوبی آنها را یاد بگیرید. 

به شرط اینکه بتوانید آن را به خوبی یاد بگیرید. شما پس از آن به یکی از کشنده ترین و ترسناک ترین هیرو مارکزمن در نقشه هستند. 

 هیرو Claude با توجه به مهارت اول و دوم خودش ویژگی های شگفت انگیزی را به دست اورده است به نحوی که سرعت خارق العاده را پس به کاربردن آنها به دست می آورد. 

دستیار او که یک میمون است، با هر بار حمله Claude یا هر بار که دشمنان به او یورش می برند، به آنها شلیک مستقیم می کند. 

این شلیک در صورت افزایش رنک Claude به سرعت جون رقبا کم می کند و این جاست که نقش اصلی این هیرو برای یورش به رقیب مشخص می شود.

هیرو Kimmy

2- هیرو Kimmy 

شاید به جرئت بتوانم بگویم که کیمی Kimmy یکی از منتفرترین و معمولا جز ممنوعات توی مسابقات رنکینک است. دلایل زیادی وجود دارد:

 1. استفاده از این هیرو بسیار سخت است. 
 2. نیاز به مهارت چرخیدن سلاح دارد. 
 3. نیاز به این دارد که حواست به هم جا باشد. 
 4. جوب کمی دارد.

با این حال این هیرو دارای مزیت بسیاری که آن را در لیست یکی از بهترین Marksman قرارداده است. 

این هیرو با قدرت اول خود می تواند شکلیک قوی تر و سریع تری نسبت به سرعت عادی داشته باشد. 

با قدرت قوی که دارد می تواند از دست دشمنان فرار کند یا بهتر آنها را تعقیب کند. 

قدرت سوم این هیرو نیز یک راکت انداز منحصر به فرد در تمامی هیرو های موبایل لجند است. راکتی که خوب بسیاری زیادی را کم می کند. 

برای اینکه قدرت های این هیرو را افزایش دهید یا از علامت Marksman استفاده کنید یا Mage را انتخاب نمایید. سعی کنید از قدرت های بازیکنان پرو و با مهارت استفاده کنید. 

نکته مهمی که در استفاده از هیرو kimmy باید رعایت شود این است که تمرین و تمرین و تمرین. شما باید بتوانید تسلط خودتان را روی حرکات این هیرو افزایش دهید وگرنه در بازی موفق نخواهید شد. 

هیرو Granger

3- هیرو Granger

اگر به دنبال شاخ تمامی Marksman  های موبایل لجند هستید، توصیه شخصی من استفاده از Granger است. این هیرو معرکه است!

این هیرو مانایی mana ندارد. به جای آن در بالای سر این هیرو گزینه های استفاده از گلوله ها وجود دارد که از انرژی نشات می گیرند. پس حواست به تعداد گلوله ها باشد. 

هیرو Granger خدای خسارت زدن به دشمنان در میان سایر مارکزمن هاست. میزان damage که کم می کند فوق العاده است. 

همانند هیرو کیمی که نیاز به مهارت بالا در کنترل قدرت ها دارد. این هیرو نیز همین طور است. شما باید متداول سلاح را بچرخانید و کنترل کنید. 

قدرت های Granger  نیاز به تمرین فراوان دارند. قدرت اول این هیرو شلیک قدرتمند است. 

قدرت دوم مانند کیمی سرعت را بیشتر می کند. 

قدرت سوم نیز شلیک ها پشت سر هم و پر قدرت است. 

هیرو Lesley

4- هیرو Lesley

عشق اول کسانی که با هیروهای مارکسمن کار می کنند، لزلی یا Lesley است. همین عشق اول و اخر من به عنوان کسی که با مارکسمن ها صفا می کند. 

به جرئت می توانم بگویم که Lesley به دو لیل جز تاپ ترین مارکسمن های عالی است : 

 1. برد تفنگ بسیار عالی و قاصله پذیر
 2. صدمه وارد کردن زیاد به رقبا با هر با شلیک

به عنوان کسی که اسنایپر یا تیرانداز به حساب می آید، او می تواند صدمات جدی به انمی یا دشمنان وارد کند. مهارت های سه گانه او هر یک ایتم ویژه برایش به حساب می آیند. 

قدرت اول او که مهارت نامرئی شدن است، ایتمی است که کمتر هیرویی در موبایل لجند دارد. هنگامی که شما از این ایتم استفاده می کنید سرعت بسیار زیادی پیدا می کند. در ثانی که قدرت شلیک نیز بیش از پیش می شود. 

قدرت دوم لزلی Lesley  که به درد مواقع گیر افتادن درمیان دشمنان است، به کار می آید. زمانی که شما احساس خطر می کنید یا اینکه کسی شما را سیطره کرده است با پشت بارویی که می زند، دشمن را به عقب پرت می کند. 

قدرت سوم قدرت ماورایی و هیجان انگیز اوست. شلیک سه گلوله پیاپی و آن با قاصله زیاد در صورتی که حتی دشمن فرار هم کند بازهم به او تیرها اصابت می کنند. قدرت این تیر ها باورنکردنی است به خصوص اگر به لول 15 رسیده باشد. 

شاید از معایب لزلی بتوانیم به دو مورد اشاره کنیم:

 1. جون کمی که دارد.
 2. مقدار گلوله که می زند یا به عبارتی سرعت پایین شلیک اوست که با مرگبار شدن گلوله جبران شده است. 
هیرو karrie

5- هیرو Karrie

نمی دانم لقب هیرو سرعت، صدمه بالا یا خدای سرعت در مارکسمن ها بدهم. هرچه هست سرعت فوق العاده او در صدمه زدن به دشمنان باورنکردنی است. 

این خانم ماکسمن یا Marksman، با سرعت شلیکش و حجم صدمه ای که وارد می کند، برای حمایت و پشتیبانی از هیروهای تانک بسیار مناسب است. 

تحرکات زیاد، ورجه وورجه زیاد، سرعت حرکت، سرعت شلیک، حرکت به کناره ها در عین شلیک از مزیت های جانبی Karrie است.

مهارت های سه گانه او نیز به صورت زیر است:

 • قدرت اول: آیتمی است که نوری را به سوی دشمن پرتاب می کند که از سرعت حریف می کاهد. 
 • قدرت دوم: پرش به سمت کناره ها، این پرش به همراه پرتاپ تیغه است.
 • قدرت سوم: سرعت و پرتاب بیشتر تیغه ها. 

شبیه خیلی از مارکسمن های دیگر، Karrie نیز جون بالایی ندارد و کاملا از این بحث آسیب پذیر است. اما نکته خوبی که برای رفع این مشکل وجود دارد استفاده از سری ها خوب است.

مطالعه بیشتر درمورد : کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend

هیرو Moskov

6- هیرو Moskov

خفن نینجایی اگر بتواند به او این لقب داد. Moskov هیرویی است که سرعتی بسیار زیاد در جنگاوری و پرتاب تیغه هایش دارد. Moskov را هم می توان سلطان سایه ها نامید. 

این هیرو با حرکت در میان جنگل مپ به راحتی می تواند حریفان را غافلگیر کند. حرکت های سریع، پرتاب تیغه های صدمه بالا و همچنین میزان صدمه ای که وارد می کند، حیرت آور است. 

درست است که Moskov حرکات کم است اما damage که دارد این نقص را جبران می کند. حرکات پی در پی ندارد ولی خوب دهن رقیب را سرویس می کند. 

قدرت های سه گانه ماسکوف به این صورت است:

 • قدرت اول: پرتاب نیزه ای که شما را به عقب می راند و دچار گیجی همراه با جون کم می شوید. 
 • قدرت دوم: حرکت سریع به جلو یا کناره ها 
 • قدرت سوم: پرتاب نیزه ای دیگر این با با چانشی پرتاب با هر فاصله ای (می توانید از هر نقطه حریف را نشانه بگیرید.)

از خوبی های دیگر Moskov  این است که می تواند در درگیری های دسته جمعی به خوبی حریفان را نابود کند.چرا که قدرت صدمه زدن به حریفان زیاد را دارد. 

با این حال از بدی هایش می تواند مانند دیگر ماکزمن ها به جون کم و صدمه دیدن بالا دانست اما این هم می تواند با سری های خوب جبران کرد. 

هیرو Irithel

7- هیرو Irithel

هیرو Irithel، شاهدخت ببر سوار شاید لقب خوبی باشد برای این هیرو که خاطرخواه های زیادی هم به لحاظ زیبایی که دارد و هم به لحاظ ایتم های پرقدرتش داشته باشد. 

من که شخصا این هیرو یکی از هیروهای محبوبم است. اصلا جز اولین ماکسمن هایی بوده که انتخاب کردم و سعی کرده ام که قدرتمندش کنم. حتی برایش الماس موبایل لجند خریداری کردم و اسکین گذاشتم. 

شلیک سه تیر پیاپی، سرعت مناسب هم به لحاظ حمله و هم به لحاظ فرار از دشمنان، قدرت بالا صدمه زدن، جذابیت کاراکترها و… از مزیت ها جانبی این هیرو است. 

شاید به جرات بتوانم بگویم که این هیرو از آن دست قهرمانان موبایل لجندز است که در حین حمله می تواند شلیک کند یعنی زمانی که در حال تعقیب یا فرار است از روی ببرش شلیک می کند. 

قدرت های سه گانه این هیرو به صورت زیر است:

 • قدرت اول: شلیک تیرکمانی به صورت فراوان با امکان هدف گیری خاص 
 • قدرت دوم: غرش ببر برای جلوگیری از حرکت سریع دشمن یا کم کردن جون حریف
 • قدرت سوم: پرش ببر به همراه شلیک گلوله های آتشین هدف دار و سگ damage 

این هیرو هم مانند هیرو های دیگر مارکسمن از جون کمی برخوردار است با این حال از خیلی از هم دسته های خود بالاتر است.

دانلود بازی

جهت دانلود بازی از استورهای معتبر برروی دکمه های زیر کلیک کنید:

دانلود از گوگل پلی
دانلود از اپ استور

سخن پایانی

شما حتی اگر بهترین هیرو Marksman هم داشته باشید با این حال در مراحل بالاتر نیاز به اسکین های قدرتمند از هیروهای خود دارید. این اسکین ها به شما کمک می کنند تا راحت تر مبارزه کنید.

برای به دست آوردن اسکین های هیرو نیاز است که شما الماس بدست آورید یا بخرید. برای خرید الماس موبایل لجند می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

49 دیدگاه دربارهٔ «معرفی 7 تا از بهترین هیرو Marksman در بازی موبایل لجند»

 1. سید عرفان حسینی

  سلام من این بازی رو از گوگل پلی دان کردم ولی چرا بیشتر هیرو ها واسه من حباب آبی هستش لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم

 2. خدا قوت
  اسکیل دوم موسکو استان میکنه نه یکش ، جای اسکیل 1 و 2 رو عوض کن

 3. سلام. اینهایی رو که گفتید هیرو های خوبی هستند ولی اگر دقت کرده باشید حتی تو اولین باری که بازی رو دان کردی و میخوای بازی کنی، قدرت هیرو Miya از همه بهتره، من خودم از شروع اول بازی هیرو های متفاوتی امتحان کردم ولی Miya از همشون قویتر بود 🙂

  1. دایروث ،شیطان موبایل😈

   اینایی که گفتی جالبن ولی من شخصاً چهار نفرو توسیه میکنم که تو لیست جدیدتون بزارین (به ترتیب از همه قویتر«خالد،دایروث،زیلونچ،بالمونت»اینا در حال حاضر ابر قدرتهای بازی هستند مخصوصا دایروث که قهرمان قدرتمند و قدیمیه بازیه و بالاخواه نداره . ممنون بابت مطالب مفید و نظرتون ، خیلی خیلی متشکرم 😊😊😊😊😊🌺

 4. شما بیا تریکس لیلی بالموند دایروث و….خیلی هیرو های دیگه رو فراموش کردید من با لیلی فوقش ۲ بار بمیرم ولی ۱۰ نفر و میکشم

  1. اولا که با بیاتریکس که گفتی موافقم ولی بالموند و دایروث مارکسمن هستند که نوبی تو رو میرسونه در ضمن ۱۰ کیل و ۲ مرگ چیزی شناختی نیس من خودم با بیاتریکس ۳۵ کیل و ۱ مرگ هم گرفتم

   1. خیلی از هیروهای دیگ رو نگفتی :|لیلی، میا، بیاتریکس و..
    بنظرم تو پیشتر اونهایی که دوس داشتی رو جا دادی ولی با اینکه خوب بودن، ولی بیاتریکس خیلی خوبه اگر بلد باشی باهاش بری
    بنظر من توهین کردی به اون هیرو های خوبی که نگفتی :/

    1. دوست عزیزم مارو. من سعی کردم که از فیلم های بازیکن های حرفه ای استفاده کردم . بازم ممنون از این که این نظر کامل و جامع رو دادی خوشحالمون کردی

  1. سلام. دوست عزیز. یا بازی به صورت کامل برای شما دانلود نشده منتظر بمونید که کامل بشه یا اینکه از کافه بازار دانلود کرده اید که مشکل از خود بازیه و از گوگل پلی نصب کنید

  1. به نظرم خیلی هارو نگرفتی مثلا از دسته های مختلف ژاسک آلدوس سون جروکس اینا خیلی خوبن البته هیروهایی خوب دیگه ای هم وجود داره ولی به نظرم اینا هم خوبن

 5. سلام همونطور که‌ گفتی لزلی رو عشق هست همیشه با همون بازي میکنم يک بار 40 کیل گرفتم و چند بار ساوج

 6. بنظرم باید ماتریس و نینجا هم تو این لیست قرار بگیرن.
  من با ماتریس از اول تا اخر بازی نهایتش دوبار میمیره و کم کم 9 نفر رو وسط بازی میکشه
  فقط granger میتونه اون رو بکشه.

  1. نظر شما کاملا درسته پوریا جان. به زودی این محتوا بروزرسانی می کنیم.

 7. چرا برودی تو لیست نیست؟بن دائم رنک لجندز و میتینگه این دفعه دوم هست که نرف شده در این حد قدره این هیرو همین الانشم دوتا ایتم درست براش ببندی نمیشه جمعش کرد در فوریه2021 که برودی نرف شده بود بیشترین درصد بن رو داشت که چیزی حدود57درصد بود

 8. من با چو و دیروت بالای 25 کیل گرفتم بیشتر از فایتر ها استفاده میکنم ولی مارکسمن ها رو خوب میشناسم از بین اینها moskov رو اصلا قبول ندارم باید تیم خوبی داشته باشی تا بتونی از تمام قدرتش استفاده کرد به جاش باید clint رو میاوردی

 9. من از لسلی اصلا خوشم نمیاد نمیدونم چطوری میگی عشق بازیکناست نه همچینم نیست من خودم شخصا بدم میاد ازش

 10. هیرو karrie بهترینه ممنون که گفتید چون من رفتم خریدمش و از اون به بعد همش ویکتوری میگیرم ❤ تازه جونش هم کم نیست دیر خالی میشه ،، ولی با این هیرو ۱۵ تا ۱۸ تا آدم می کشم💪

  1. سلام انیتا عزیز. عالیه که تونستی حسابی با این هیرو خوب کار کنی. اره عالیه. دوست داشتی کلیپ های بازی ها تو برای ما در اینستاگرام بفرست تا با اسم خودت بارگذاری کنیم.
   https://www.instagram.com/gamegem.ir

  2. چرا برودی تو لیست نیست؟بن دائم رنک لجندز و میتینگه این دفعه دوم هست که نرف شده در این حد قدره این هیرو همین الانشم دوتا ایتم درست براش ببندی نمیشه جمعش کرد در فوریه2021 که برودی نرف شده بود بیشترین درصد بن رو داشت که چیزی حدود57درصد بود

 11. یه هیروی خوب رو اصلا اسم نبردید hanzo قدرت های خیلی خوبی داره مخصوصا قدرت سومش که یه روح ازش جدا میشه که اون روح باز سه قدرت داره

 12. سلام شما یکی از بدترین هیرو هارو گفتی بهترین هیرو که من باهاش ۱۰ تا ۲۰ هیرو میکشم فقط miya هست

  1. سلام میا عزیز. از نظر شما کدوم هیروهای مارکزمن بهترین هستند؟ به زودی این محتوا به روز می کنیم

   1. پس layla چی این هیرو خیلی خوبه ولی این هیروهایی رو که گفتی هم عالین و همین طور miya اینم خیلی خوبه
    و ممنون بابت زحماتت

    1. ممنون از نظرت دوست عزیز اینا هیرو هایی هستن که رتبه های بالاتری گرفتن

  2. خب تو شاید از بس باهاش بازی کردی قوی شده….ولی خب اره میا در کل مارکس من قوی ایه

  3. دقیقا میا هم جزع بهترین هاست اگه نبود عکسش رو بازی نبود به جاش عکس یه غیر دیگه رو میزاشتن

 13. داداش متاسفانه اصلا به جزیات هیروها توجه نکردی و مقاله خیلی کلی بود. ولی در کل مرسی بابت تلاشت.

  1. کاملا حق با شماست. سعی می کنیم که نوشته رو طبق چیزی که شما گفتید بازنویسی کنیم. ممنون از پیشنهاد شما.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.