تمام آپدیت های مربوط به پابجی موبایل

در این مطلب تمامی آپدیت هایی که در بازی پابجی موبایل رخ می دهد را قرار می دهیم. لیست تمامی آپدیت ها در این قسمت قرار داده می شود و به روز رسانی می گردد.

همه چیز درباره آپدیت مربوط به سیزن ۲۰ پابجی موبایل!!

سیزن ۲۰ آخرین سیزن فصل اول پابجی موبایل هست و پس از آن سیزن ۱ فصل دوم شروع خواهد شد.در این سیزن پیش رو همانند سیزن های قبلی تغییرات و اسکین های جدیدی به بازی اضافه خواهد شد.

در این مقاله مهمترین تغییرات و اسکین های جدیدی که در سیزن ۲۰ به بازی اضافه خواهد شد را ارائه می دهیم:

تمام آپدیت های پابجی موبایل شز

۱- لابی جدید بازی

اولین تغییر جدیدی که به بازی اضافه می شود لابی جدیدی هست که کمی تم آینده نگرانه دارد و مربوط به تغییراتیست که در منطقه پوچینکی (Pochinki) در مپ ارانگل (Erangel) ایجاد میشود.

جوایز سیزن 20 پابجی موبایل

۲- جوایز جدید سیزن ۲۰

جوایز جدید همین طور که در تصویر می بینید ماسک جدید – لباس جدید و اسکین اسلحه AUG هست.لباس جدید در رنک گلد(gold) – ماسک جدید در رنک پلاتینیوم(Platinum) – اسکین AUG در رنک دایموند (Diamond) قابل دریافت هستند.

سلاح های پابجی موبایل

۳- اسلحه های آپگریدی جدید

در سیزن ۲۰ تعداد ۴ اسکین به روزرسانی شده برای گان های پابجی موبایل: Akm – m24 – Ump45 – dp اضافه خواهد شد که فقط تصاویری از کیل مسیج آن ها منتشر شده است.

لباس های جدید سیزن 20 پابجی موبایل

۴- لباس آپگریدی جدید

در سیزن ۲۰ جدا از گان های،یک لباس آپگریدی جدید هم با نام (ocean archlord) به معنی (ارباب اقیانوس) به بازی اضافه خواهد شد و تا ۶ لول آپگرید خواهد شد.

تنظیمات پابجی موبایل

۵- اضافه شدن بخش جدیدی در بخش سنسویتی (sensitivity) بازی

با توجه به اضافه شدن ویژگی جدید به بخش سنسویتی بازی پلیر ها می‌توانند برای هر اسلحه یک سنسویتی یا همان میزان حساسیت تاچ تنظیم کنند و قطعا این ویژگی به پلیر ها کمک زیادی در لگد گیری اسلحه ها خواهد کرد.

قطعا پابجی موبایل و شرکت تنسنت با توجه به ساخته شدن یکی از بزرگترین رقیب های خود یعنی pubg new state توسط شرکت krafton سازنده نسخه کامپیوتری، پابجی برنامه هایی برای سیزن های پیش رو برای پیشی گرفتن و برتری در این مبارزه بزرگ خواهد داشت. امیدواریم این تغییرات اضافه شده مورد حمایت پلیر ها قرار گیرد.

1 دیدگاه دربارهٔ «تمام آپدیت های مربوط به پابجی موبایل»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.