2 هیرویی که بدون داشتن آیتم هم می توانند دوباره زنده شوند

تا به حال شده دنبال هیروهایی باشی که خیالت از بابت کم شدن جان و دوباره برگشت به زندگی راحت باشد؟ به نظرت هیرویی وجود دارد که دوباره به زندگی برگردد؟

موبایل لجند یکی از آن دست بازی های موبا است که هیروهای بسیاری را دارد. با این حال اکثر قهرمانان بعد از مردن از بازی بیرون می روند ولی …

ولی دو هیرو از میان صد هیرو وجود دارند که قابلیت بازگشت به زندگی بدون آیتم فقط براساس قدرت آنها وجود دارد نام این دو هیرو:

  • هیرو Nana
  • هیرو Doggie

با این دو هیرو کمتر احتیاج پیدا می کنید که برای دریافت hp به بیس برگردید و بیشتر تمرکزتان روی بازی است.

در ادامه هر کدام را به صورت مختصر توضیح می دهیم با گیم جم همراه باشید.

هیرو نانا
هیرو Diggie

هیرو Nana

هیرو نانا یکی از قدیمی ترین هیروها در بازی موبایل لجند است و همچنین یکی از قدیمی ترین ساپورت ها. قدرت passive این قهرمان باعث می شود که جان دوباره ای پیدا کند. به چه صورتی؟

این طوری که هر موقع که حریف بتواند این هیرو را در دام بیندازد و جان او را تا لب مرز کشتن ببرد. این هیرو سرعت رو به عقبش بیشتر می شود و برای یک لحظه مقداری جان به او اضافه می شود. 

این حرکت هیرو باعث می شود که حریف دور شود و بتواند دوباره hp خودش را بازیابی کند. سرعت حرکت رو به عقب نانا به مدت 2 ثانیه باقی می ماند. 

هیرو Doggie

به شخصه هر کسی را که ببینم از این هیرو استفاده می کند، کاملا به او بی اعتماد هستم چرا که استفاده از این هیرو کار هر کسی نیست و افرادی که از آن استفاده می کنند، میزان کشته شدن تیم را بالا می برند. 

ولی خوب همین طوری هم نمی شود هیرو Doggie را بی ارزش دانست. اگر فردی که از آن استفاده می کند حسابی با قلق هایش آشنا باشد می تواند به خوبی تیم را ساپورت کند. 

این هیرو هم مانند نانا قدرت این را دارد که جان دوباره را بدست بیاورد. به این صورت که حریف توانست این هیرو را به دام بیندازد و حتی او را بکشد، دوجی می تواند به شکل جوجه مانندی در بیاید و در سرتاسر نقشه مثل یک هیرو زنده حرکت کند. 

این یعنی اینکه لازم نیست برای زنده شدن به بیس یا پایگاه اولیه برگردد. بعد از تمام شدن زمان می تواند در هر نقطه ای از نقشه به شکل اصلی و روند بازی برگردد. 

در این مطلب سعی کردیم که دو هیرو خوب که نیازی به این ندارند به بیس برای دریافت جون سریع برگردند. بنابراین اگر از این هیروها استفاده می کنید می توانید تجربه خودتان را در قسمت نظرات برای ما بنویسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.