بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل در فصل 12:

بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل در فصل 12 کدامند؟ یکی از مهترین مسئله های هر پلیر در بازی کالاف دیوتی موبایل انتخاب بهترین اسحله در سبک خودش است.

در این مطلب ما به این موضوع می پردازیم که کدام گان و اسلحه در سیزن یا فصل 12 برای شما مناسب است. پس با گیم جم هم راه باشید.

بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل در فصل 12: لیست کامل

تصویر بالا لیست بهترین گان های فصل 12 است که با اضافه کردن 5 حرف برای شناسایی کیفیت سلاح های شناخته شده به عنوان Weapon Tier ایجاد می شود ، 5 حرف عبارتند از: “S، A، B، C، D”.

 • S: بهترین
 • A: عالی
 • b: خوب
 • c: شایسته
 • d: عملکرد پایین
خرید cp کالاف دیوتی موبایل
خرید cp کالاف دیوتی موبایل

اسلحه Assault Rifle:

سلاح DR-H:

سلاح DR-H
سلاح DR-H

DR-H بهترین سلاح تهاجمی در فصل 12 کالاف دیوتی موبایل است که دارای قدرت شلیک 32 و سرعت شلیک 52 است. دقت این اسلحه بسیار دقیق که می توان با کنترل کردن لگد اسلحه آن را به ماشین قتل تبدیل کند.

سلاح Man-O-War:

سلاح Man-O-War
سلاح Man-O-War

دومین اسلحه تهاجمی در فصل 12، Man-O-War است ، این سلاح می تواند با قدرت دمیج 49 و سرعت شلیک 50 (fire rate) آسیب برساند. دقت Man-O-War نیز بسیار بالا است اما لگد زیادی دارد که با کنترل کردن و افزودن گریپ (grip) پیروزی را در بازی به دست آورید.

سلاح KN-44:

سلاح KN-44:
سلاح KN-44:

سومین تفنگ هجومی در فصل 12 کالاف دیوتی موبایل، KN-44 است ، این اسلحه با قابلیت استفاده بالا هنوز هم عالی و محبوب است. در واقع این یکی از متعادل ترین اسلحه هایی است که در تمام آمار بازی استفاده می شود.

آسیب و سرعت شلیک خوب و بالا دارد که می تواند از هر محدوده و فاصله‌ای جهت شلیک،  استفاده شود.

بیشتر دوست داری بدونی: چگونه می توانیم در کالاف دیوتی موبایل رتبه مان (رنک) را سریع تر افزایش دهیم؟

LK24:

چهارمین تفنگ تهاجمی LK24 است ، این اسلحه می تواند تا 41 آسیب برساند و سرعت شلیک آن 63 است. لگد LK24 قابل کنترل است و دقت اسلحه از نزدیک تا متوسط بسیار دقیق است. در هنگام برخورد با دشمن از راه دور آسیب زیادی وارد می کند.

این 4 تا تفنگ را به صورت خلاصه در پست اینستاگرام مشاهده کنید:

اسلحه SMGs:

سلاح Fennec:

سلاح Fennec
سلاح Fennec

Fennec بهترین smg درفصل 12 کالاف دیوتی موبایل است ، این اسلحه می تواند با 38 خسارت و سرعت شلیک دیوانه وار 111 به دشمن وارد کند.

ترکیب دمیج  با مقدار سرعت شیلیک، Fennec را به یکی از کشنده ترین اسلحه ای که برای فاصله نزدیک استفاده می شود تبدیل می کند. یافتن اسلحه ای که بتواند در دوئل فاصله نزدیک با fennec پیروز شود دشوار است.

(recoil) لگد Fennec قابل کنترل است اما سعی کنید تمرین کنید تا کیل (kill) هایی با دقت بالا از دشمن بگیرید.

بیشتر میتونی بخوانی:

چقدر آشنایی با پرک کالاف دیوتی موبایل داری؟ (آموزش جامع آپدیت جدید)

QQ9:

سلاح QQ9
سلاح QQ

سلاح QQ9 در حال حاضر دومین smg برتر در فصل 12 است ، این اسلحه می تواند تا خسارت 40 و سرعت شلیک 83 آسیب به دشمن وارد کند . این ترکیب همچنان QQ9 را به یکی از مرگبارترین smg ها برای استفاده در نبردهای نزدیک COD Mobile تبدیل می کند.

سلاح GKS:

سلاح GKS
سلاح GKS

سومین smg مناسب برای استفاده در فصل 12، GKS است ، این smg با سرعت شلیک 60 می تواند تا  43 خسارت یا دمیج به هدف خود  آسیب برساند.

اگرچه این اسلحه از دقت بسیار بالایی برخوردار است و به شما امکان می دهد به راحتی دشمنان خود را بزنید. لگد GKS قابل کنترل است و ما فقط شخصی سازی اسلحه (gunsmith) مناسب را برای آن داریم.

ترفندهای ساده و پیش پاافتاده برای حرفه ای شدن در کال آف دیوتی – قسمت اول

ترفندهای ساده و پیش پاافتاده برای حرفه ای شدن در کال آف دیوتی_ قسمت دوم

سلاح AGR 556:

سلاح AGR 556
سلاح AGR 556

چهارمین smg برتر در فصل 12 AGR 556 است ، این جدیدترین اسلحه در فصل 12 است که عملکرد کلی خوبی دارد و از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. با قدرت خسارت 40 و سرعت شلیک 75 در درگیری های با برد نزدیک و متوسط کاربرد خوبی دارد.

این 4 تا تفنگ را به صورت خلاصه در پست اینستاگرام مشاهده کنید:

اسحله Sniper Rifle:

سلاح Locus:

سلاح Locus
سلاح Locus

 Locus بهترین گان تک تیرانداز در فصل 12 کالاف موبایل است. Locus دارای دامنه سریع ، سرعت حرکت گلوله و خسارت زیادی است که می تواند کار دشمن را از   بالا تنه با یک شلیک تمام کند.

سلاح Kilo Bolt-Action:

دومین تک تیرانداز یا اسنایپر در فصل 12 Kilo Bolt-Action است. یک تک تیرانداز با قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا که خسارات زیادی به دشمنانتان وارد می کند ، دقت زیاد و تحرک خوبی دارد.

سلاح DL Q33:

سلاح DL Q33
سلاح DL Q33

سومین اسلحه اسنایپر که می توانید درفصل  12 استفاده کنید DL Q33 است. یک تک تیرانداز قدرتمند که می تواند با یک شلیک دشمن را در هر محدوده ای از بالا تنه نابود کند، همچنین از نظر دقت و تحرک برتر است.

اسحله Shotgun:

سلاح KRM-262:

سلاح KRM-262
سلاح KRM-262

KRM-262 هنوز بهترین اسلحه شاتگان در فصل 12 است. این اسلحه در محدوده متوسط و نزدیک اسلحه کشنده است که در صورت اصابت گلوله می تواند دشمن را فقط با یک شلیک بکشد.

سلاح Echo:

سلاح Echo
سلاح Echo

دومین شاتگان در فصل 12، Echo است. این تفنگ نیمه اتوماتیک برای استفاده در هجوم بردن به هدف یا دفاع از هدف بسیار خوب است. دارای سرعت شلیک عالی و پخش شدن  گلوله کوچک است که می تواند به راحتی دشمنان را هدف قرار دهد.

اسلحه LMG:

سلاح Chopper:

سلاح Chopper
سلاح Chopper

بهترین تفنگ این سبک، Chopper است.

Chopper بهترین Lmg در COD Mobile Season 12 است. این اسلحه تا 40 دمیج (damage) با 75 سرعت شلیک (fire rate) وارد می کند و در برد نزدیک به متوسط بسیار دقیق است. ترکیب آسیب (damage) با (fire rate) میزان شلیک Chopper را بسیار کشنده می کند.

کنترل لگد (recoil) بسیار آسان است. میزان بالای mag، در یک بار spray به شما این توانایی را می دهد که کیل زیادی بگیرید. برای استفاده موثرتر از این سلاح شما باید موقعیت خودتان را به خوبی ببینید زیرا که با این تفنگ تحرک کمتری دارید.

نکته پایانی

در نتیجه ، اسلحه هایی مانند:

 • DR-H
 • Man-O-War
 • KN-44
 • LK24
 • Fennec
 • QQ9
 • GKS
 • ARG 556
 • Locus
 • Kilo Bolt-Action
 • DL Q33
 • Chopper
 • KRM-262
 • Echo

جز بهترین ها هستند و توسط بسیاری از بازیکنان دارای رنک بالا و حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین می توانند در هنگام رقابت نیز مشاهده شوند.

خرید 420 CP کالاف دیوتی موبایل

شما برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با سریع ترین زمان واریز و قیمت مناسب از سایت گیم جم می توانید اقدام کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل در فصل 12:»

 1. بازتاب: بهترین سلاحهای Call of Duty Mobile تا انتهای فصل هفتم - سی فارس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.