3 نکته در مورد رنک که باعث می شود سریع شکست نخورید 

در مود یا مسابقه رنک بازی فشارهایی به بازیکنان می آید که ممکن به لحاظ احساسی به هم بریزند و حسابی آنها عصبانی کند. به خصوص الان که در ماه رمضان هستیم این فشارها باعث ضعف در بدن می شود. این فشارها شاید این موارد باشد:

  • نوب بودن هم تیمی ها
  • خراب کاری از عمد هم تیمی ها
  • عدم هماهنگی 
  • آماده نبودن
  • اینترنت ( برای ایرانی ها)

در اینجا قصد داریم که به سه تا از مهم ترین کارهایی که باعث می شود کمتر این فشارها وارد شود، بپردازیم با گیم جم همراه باشید.

فشارهای ناشی از رنک موبایل لجند
فشارهای ناشی از رنک موبایل لجند

با دوستانتان بازی کنید

یکی از راهکارهای موثر در کاهش فشار بازی به خصوص در رنک موبایل لجند، بازی کردن به همراه دوستان یا آشنایان است. اینکه شما می دانید با چه کسانی بازی می کنید و طرز بازی آنها چطوری است. همچنین می توانید با هم راحت تر هماهنگ باشید.

بیشتر بخوانید: رنک تنهایی یا رنک تیمی؟ سولو رنک یا تیم رنک کدام بهتره؟

فشارهای ناشی از رنک موبایل لجند

سخت نگیرید

دومین نکته مهم در این مورد، سخت نگرفتن بازی با هم تیمی هایی است که زیاد آشنایی با آنها ندارید یا اصلا آنها را نمی شنانسید. دلایل مختلفی وجود دارد مثلا از کشورهای مختلف هستند، زبان هم دیگر را نمی فهمید، نمی دانید که کی چه هیرویی بر می دارد و… .

در این مورد یا زیاد سخت نگیرید یا اینکه سعی کنید هیرویی را انتخاب کنید که بتواند راحت تر با دیگر هیروها هماهنگ شود یا حتی یک هیرو سولو رنک بر دارید مثلا آلدوس.

فشارهای ناشی از رنک موبایل لجند
فشارهای ناشی از رنک موبایل لجند

چت آنلاین ببندید

سومین راهکار که موثر است، بستن چت آنلاین، وویس چت و هر آنچه باعث ایجاد ارتباط با هم تیمی ها یا حریفان می شود. تمام و کمال همه را از دم ببندید. 

این نکته با نکته قبلی نیز هماهنگ است. یعنی زمانی که می خواهید سخت نگیرید باید چیزهایی که مزاحم این سخت گرفتن می شود، از بین ببرید مانند همین چت ها. 

بیشتر بخوانید”: هیرو Gloo  در موبایل لجند ( راهنمای استفاده از اسکیل های این هیرو)

بدی این مورد عدم ارتباط با هم تیمی ها و ندانستن اینکه چیکار باید کرد، است. ارتباط کم با هم تیمی می تواند باعث ایجاد ناهماهنگی شود. 

در این جا سعی شد که به سه نکته مهم اشاره کنیم که در بازی رنک به شما فشار کمتر وارد شود. اگر فکر می کنید که نکته دیگری هم می تواند در این لیست قرار گیرد حتما برای ما داخل نظرات بنویسید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.