ترفندهای برای کسانی که میخواهند در پابجی موبایل حرفه ای شوند

زمانی که پابجی موبایل ارایه شد کسی فکرش را نمی کرد که تا این حد بتواند در دنیای گیمرها خوش اندامی کند. نهایت فکر این بود که بتواند چند سالی را در رده های میانی بازی های موبایلی آنلاین بگذراند.

اما با ارایه این بازی و سیل غلاقه ای که گیمرهای دنیای بازی به آن سرازیر شد. شرکتهای غول برای سرمایه گذاری در آن و توانست خود را به خوبی معرفی کند.

خرید uc پابجی

ترفندهای pubg برای تازه کارها و حرفه‌ای ها

اگر می خواهید که همیشه در میان بهترین های پابجی قرار بگیرید، پیشنهاد ما این است که حتما این ترفند های زیر را بخوانید و به کار بگیرید باشد که رستگار شوید.

شاید این محتواهم دوست داشته باشی: مقایسه جامع و کامل بین پابجی موبایل اصلی و پابجی موبایل لایت

گام یک: مکان فرود، مکان رستگاری

شاید به جزئت توانیم بگوییم که اولین گام برای یک بازیکن برتر شدن در پابجی این است بلد باشید کجا فرود بیاید و چطور کنترل کنید که در بهترین مکان فرود بیایید.

پابجی موبایل

چند نکته را فراموش نکنید :

  1. همان جایی که بهترین جا خطاب می شود از قضا پرترافیک ترین جا برای بازیکن های دیگر هم هست. یعنی اینکه همه می خواهند آنجا باشند.
  2. ساختمان هایی را انتخاب کنید که به لحاظ محیطی مناسب باشند و محافظت بیشتری بتوانید از خودتان انجام دهید. برای مثال جایی فرود بیایید که ساخت آنها به صورت کامل باشد. پنجره یا در آنها به صورت کامل باشد.
  3. سعی کنید که در ابتدای امر جایی فرود بیایید که مطمئن باشید دشمن کمی وجود دارد یا دشمنان را قبل از فرود شناسایی کرده اید. 
  4. اگر جایی سقوط کردید که امکاناتی نداشت سعی کنید که خود را نبازانید و با همان حداقل اسلحه زنده بمانید تا به بهترین مکان برسید. 

گام دوم: بردار رو برو

ایستادن در پابجی یعنی مرگ. یعنی فرصت دادن به دشمن برای شناسایی ما یا تیراندازی و کم کردن جان شما. به همین خاطر یک اصل در همان بدو فرود مهم است و آن :

بردار رو برو

سعی نکنید که در پابجی موبایل بایستید و اسلحه خود را انتخاب کنید. باید در همان لحظات پس از فرود سریعا اولین سلاح یا امکانی که می بینید، بردارید، بدون فوت وقت. 

سپس با تکان خوردن و تحرک زیاد سعی کنید که خودتان را از دید دشمن یا دشمنان مخفی نگاه دارید تا به جایی برسید که با اطمینان بیشتری دست به انتخاب بزنید. 

اگر برای شما سخت است که این کار را انجام دهید؛ یعنی در حین تکان خوردن و تحرک سلاح خود را انتخاب کنید. راهکار بهتر برای شما این است که درازکش شوید و اسلحه خود را از میان داریی هایی خود انتخاب کنید. 

پابجی

اولین چیزی که در بدو فرود مهم است داشتن یک سلاح یا به عبارتی بهتر تفنگ مناسب برای شلیک یا دفاع کردن است. بعد از آن پیدا کردن یک جلیقه، کلاه، نارنجک و… است. 

سعی کنید امکانات خود را با توجه به نوع خودتان انتخاب کنید. از مهم ترین نکات در یک انتخاب خوب اسلحه داشتن واحد پول بیشتر یا UC پابجی موبایل است. 

گام سوم: استفاده از کلیدهای های کمکی خودکار در پابجی

پابجی یکی از بازی های موبایلی انلاینی است که هدایت و کنترل آن از طریق دکمه های زیادی که دارد، بسیار سخت و مشکل است. 

این عمل وقتی که می خواهید تیراندازی کنید، بسیار سخت تر می شود. گرفتن همزمان چند دکمه و داشتن حواس جمع از جمله ویژگی های بازیکنان ممتاز است.

در این بازی سه عمل وجود دارد که می توانید به صورت خودکار انجام دهید: 

1- سرعت اتوماتیک یا خودکار (Auto Sprint)

با سرعت بدوید تا ایکون keep sprint به عنوان سرعت خودکار نشان داده شود. اکر نشانگر انالوگی در بازی را به سمت جلو حرکت دهید، شخصیت شروع به دویدن می کند. 

2- فضا یا نگاه آزاد (free look)

گزینه چشم مانندی که در بالا سمت راست است به شما کمک می کند تا دید بازتری نسبت به محیط اطراف داشته باشید. کافی است که انگشت خود را روی آن بگذارید. 

کاربرد اصلی این آیکون، در هنگام دویدن سریع است شما را قادر می سازد تا بدون تغییر مسیرتان روی تمام فضا تسلط داشته باشید. 

3- برداشتن اتوماتیک آیتم ها (Auto LOOT)

ویژگی منحصر به فرد بازی پابجی، انتخاب خودکار و اتوماتیک آیتم های موجود در بازی است. برای مثال می توانید تنظیم کنید که چه مقدار نارنجک بردارد. 

این آیتم زمانی بیشتر مورد کاربرد است که شما در حال دویدن هستید و نیاز به آیتم یا سلاح هایی برای مبارزه هستید.

گام چهارم: صفحات لمسی دردسر همیشگی

پابجی کنترلش بسیار سخت است. چرا که هم دکمه زیاد دارد و اینکه نیاز به تحرک بسیاری است که ناشی از حرکت اکثر این دکمه ها می شود. با این وجود می توان با یادگیری چند ترفند کوچک راحت تر بازی کرد.

یکی اینکه وقتی دشمنی را دیدید و خواستید که به او شلیک کنید، از بیشتر انگشتان خود کمک بگیرید و سعی کنید که این حرکت را به مرور زمان یاد بگیرید. 

یا اینکه در حال حرکت کاری کنید که نشانگر سلاح تان به سمت او خود به خود اشاره کند و شما فقط شلیک کنید شاید به اصابت کرد.

گام پنجم: بهترین دفاع حمله است

شاید بگویید که این یک اصطلاح است و کاربردی در بازی های موبایلی انلاین ندارد اما برعکس آن کاملا در این بازی جوابگو است به خصوص وقتی که با موبایل وارد بازی می شوید. 

زمانی که صدای تیراندازی را شنیدید به جای آنکه فرار کنید و بترسید. سعی کنید که منبع را با حواس جمع نسبت به اطراف پیدا کنید. 

از دوستان خودتان بخواهید که شما را کاور کنند و شما با استفاده از این کاور خود را به منبع برسانید شاید رستگار شوید. 

نتیجه گیری آخرین 

پابجی بازی لحظات است به همین خاطر باید سعی کنید که تمامی حواس و حرکات شما همزمان باشد. همچنین باید این توانایی را داشته باشید که بتوانید از هر انگشت خود یک کار را بکشید. 

در صورتی که نیاز به خرید یوسی پابجی دارید، می توانید از محصولات سایت گیم جم استفاده کنید. خرید یوسی پابجی گیم جم سریع و فوری بوده.

2 دیدگاه دربارهٔ «ترفندهای برای کسانی که میخواهند در پابجی موبایل حرفه ای شوند»

    1. از نظر شما خرسندیم و خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده. امیدوارم بتونیم به شما بیشتر خدمت دهی کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.