10 هیرو OP که حتما در موبایل لجند برای 2021 باید داشته باشید

به نظر شما کدام 10 هیرویی که دارای OP  بالایی هستند و شما باید چند تا از آنها را حتما در لیست هیروهای خریداری شده در بازی موبایل لجند خود داشته باشید؟

همان طور که می دانید بیش از 100 هیرو در این بازی وجود دارد که هر کدام به نوبه خودش خوبی ها و بدی ها محتلفی دارد. اما کدام هیرو خوب است؟

هر بازیکن در این بازی بسته به این که کدام یکی از کلاس های این بازی را انتخاب کند، اقدام به خریداری هم قهرمانان را می کند. با این حال…

با این حال در این مطلب قصد داریم به صورت کلی 10 هیرو با OP بالا را معرفی کنیم که خرید آن پشیمان نمی شوید. ( البته به شرطی که قلق های مربوط به آنها را یاد بگیرید و نوب نباشید) :))

لیست هیرو ها شرح زیر است:

  1. Uranus
  2. Hylos
  3. Esmeralda
  4. Chou
  5. Roger
  6. Yu Zhong
  7. Paquito
  8. Harley
  9. Lancelot
  10. Bruno

خوب سراغ معرفی یکی یکی از هر کدام برویم با گیم جم همراه باشید تا آخر مطلب (قواعد رعایت نکردم می دانم).

هیرو اورانوس

1- Uranus

هیرو Uranus یکی از تانک ها به قولی خفن است. سبک بازی این هیرو که به فایتر هم شبیه است، بسیار می تواند به تیم کمک کند. 

کار کردن با این هیرو آسان است. مهم آن است که بدانید کجا از کدام مهارت استفاده کنید. در کنار آن، این هیرو برای لاین های کنار یعنی exp یا gold lane حسابی به کار می آید چه سولو بازی کند چه تیمی!

هیرو Hylos

2- Hylos

دومین قهرمان لیست، هیرو Hylos است. باز هم یک تانک خوش دست و راحت الحلقوم. قبلا در این محتوا گفتم که چرا راحت الحلقوم حتی برای مبتدی ها :  3 هیرو تانک مناسب برای مبتدیان موبایل لجند 2021

خالی از لطف نیست که بگویم: زیبا، جادار و مطمئن. این تانک زیبایی است. مهارت های آن حسابی جا برای حمله به دشمن باز می کند و مطمئن به لحاظ کار تیمی و سپر بلا بودن است. ( باز هم می گویم قلق بلدن بودن از شروط اصلی هر هیرویی است)

3- Esmeralda

هیرو Esmeralda
هیرو Esmeralda

باز هم یک تانک و اما مخلوط شده با میج mage. هیرو Esmeralda کم هیرویی نیست. قدرت بالا، جان اضافی و تحرک خوبی که دارد حسابی او را در لیست محبوب می کند. 

سعی کنید برای ازمرولدا از بیلد و امبلم های مناسب استفاده کنید تا در موقعیت های حساس حمله به شما کمک زیادی کند. 

4- Chou

بروسلی موبایل لجند، شاید عنوان جذابی برای هیرو Chou باشد. مبارزی که دمیج بالایی دارد. فایتری که می تواند به خوبی ذشمن را غافلگیر کند. 

از جمله اینکه این هیرو درمتای های فصل های مختلف جز پرفروش ترین ها در رنک و مسابقات کلاسیک است.  

5- Roger

گرگینه موبا، Roger از جمله تاپ های این لیست است. هیرویی که هم در اول بازی و هم در آخر آن حسابی به کار می آید. می تواند آن را نقطه قوت شروع یا هسته اصلی حملات در نظر گرفت. 

گیم پلی این هیرو آسان است. قدرت ها و مهارت ها آن نیز کاملا به درد تیم می خورند. (شاهکار است اگر بلد باشی با آن بازی کنی)

6- Yu Zhong

هیرو Yu Zhong، اژدهای خوفناک این بازی است. هیروی فایتری که توانایی بالایی برای سولو یا تنهایی بازی کردن دارد. مهارتها و قدرتهایش می تواند خطرناک برای هر حریفی باشد. به راحتی می تواند با دو یا سه حریف مبارزه کند. از آن هیروهای خارج از لاین است. ند در این لیست باشند.

هیرو Paquito
هیرو Paquito

7- Paquito

هیرو Paquito از جدیدترین فایترهای سال 2021 است. این هیرو طبق گیم پلی های مختلفی که از آن در یوتوب وجود دارد، قدرت بالایی دارد. 

8- Harley

هیرو Harley، از جمله میج و اساسین هایی است که حسابی طرفدار پرپاقرص دارد. این شعبده باز موبا می تواند با قدرت نهایی خود و ترکیب مهارت های اول و دوم حریف را غافلگیر کند. 

هیرو Lancelot
هیرو Lancelot

9-Lancelot 

هیرو Lancelot، یکی از بهترین هیروهای اساسین است. این هیرو با حرکت در جنگل و حرکت های سریعی که دارد می تواند هم خوب از دست دشمن فرار کند و هم او را به خوبی بکشد.

ایمنی بالا، تحرکت زیاد، سرعت بالا، ضرب دست عالی او را یکی از کامل ترین اساسین ها قرار می دهد. 

10- Bruno

جدا که یک ماکزمن در این لیست خالی بود که الان هیرو Bruno هم به عنوان آخرین مورد لیست اضافه شد. درست این هیرو زیاد دلچسب نیست ( شخصا اعتقاد دارم) ولی با این حال op بالایی دارد.

نظر شما درمورد این لیست چیست؟ موافقید یا مخالفم. به نظرت دیگر چه هیروهایی می توانند در این لیست باشند برای ما داخل بخش نظرات بنیوسید.

شما دوستان عزیز می توانید برای خرید هر کدام از این هیرو ها اقدام به خرید الماس موبایل لجند کنید و به راحتی هیرو را دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.