ایونت MLBB Blazing West Event و اسکین های رایگان

رویداد MLBB Blazing West در حال اجرا است. این رویداد فقط با ورود به سیستم، اسکین هیرو Cerulean Wind Vale را به صورت رایگان ارائه می دهد.

رویداد Blazing West همچنین اسکین های جدیدی برای فروش و بازی های کوچک (mini-games) دارد تا بتوانید برای جوایز بیشتر بازی کنید.

رویدادهای پایان سال در بازی موبایل لجند بسیار سخاوتمندانه بوده است. برای مثال با ورود به بازی منظور لاگین کردن، شما می توانستید اسکین رایگان یا موارد دیگری را به عنوان جایزه بگیرید.

 Moonton مونتون  اسکین واله “Cerulean Winds” را به هرکسی که در 28 نوامبر سال 2020 وارد سیستم می شد، اهدا می کرد. بخش ویژه Cerulean Winds Vale بخشی از رویداد MLBB Blazing West است.

ایونت MLBB Blazing West Event و اسکین های رایگان
ایونت MLBB Blazing West Event و اسکین های رایگان

رویداد Blazing West چیست؟

رویداد MLBB Blazing West با محتوای جدیدی مانند اسکین های جدید و بازی های کوچک پر شده است تا بتوانید با بازی کردن و مسابقات مختلف این اسکین های رایگان را برنده شوید.

مواردی که می توانید هنگام ورود به بازی به طور رایگان دریافت کنید:

November 21 – Clint or Claude emote

November 28 – Cerulean Winds Vale

December 5 – Blazing West avatar border

December 12 – Mathilda

اسکین vale
اسکین vale

هیرو Vale کیست؟

هیرو Vale یک هیرو mage در موبایل لجند است که هر بار که اسکیل نهایی خود را ارتقا می دهد قادر است مهارت های خود را از راه های مختلف بهبود بخشد. این به هر مسابقه تنوع می بخشد و آپشن های بیشتری در برخورد با حریف به بازیکن می دهد.

بیشتر بخوانید: کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend

اطلاعات بیشتر در مورد رویداد MLBB Blazing West

رویداد MLBB Blazing West دارای یک طیف داستانی است که شما می توانید آن را در بازی دنبال کنید. در حال حاضر این داستان در قسمت سوم خودش قرار دارد. 

این رویداد یک مینی گیم یا بازی هم دارد که با انجام وظایف نوبت تاس انداختن به شما می دهد. با هر بار تاس انداختن مهره شما به جلو می رود و یک جایزه بسته به میزان شانس شما بهتان می دهد. 

این جوایز از battle point در موبایل لجند گرفته تا امکان دادن اسکین تریال هم وجود دارد. 

مینی بازی MLBB Blazing West Event

اعتبارات Credits : مونتون

در این رویداد اسکین های قابل خریدی که هماهنگ با قضای  Blazing West است وجود دارد. مانند اسکین هیرو layla

اولین اسکین مربوط به هیرو Blazing Force Aldous است. تمام اسکین های Blazing سری West دارای تمی به سبک غربی همراه با یک طرح اسکین آتیش است. علاوه بر تم آتشین به سبک غربی ، آنها احساس غربی با صدای شلیک اضافه کرده است.

Blazing Gun Layla دومین اسکین epic مجموعه Blazing West است. او لباس دختر گاوچران را با پیچ و تاب steampunk در اسلحه خود می کند.

کلینت ،Marksman موبایل لجند از هیرو های اصلی غربی این رویداد است. او نیز با اسلحه و تفنگ هفت تیر متحرک غرب رنجر دوباره طراحی شده است.

شما شانس این را دارید که با خرید الماس موبایل لجند از گیم جم میزان جوایز و شانس کسب موفقیت را در این بازی بیشتر کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.