4 هیرویی که می توانند در لول یک خودشان Buff دشمن را بدزدند

یکی از ارزشمندترین چیزهایی که یک هیرو جنگل (jungler)  می تواند داشته باشد، Buff  است. نه تنها این گنجینه به شما EXP اضافه می کند بلکه باعث می شود که هیرو شما قدرتمندتر شود. 

بنابراین سرقت آن وقتی که دشمن در حال کشتن است، علاوه بر اینکه حال می دهد، به شما سود می رساند. پس این هدف شما باید باشد که بوف را از هیرو جانلگر (jungler) دشمن بدزدید. به خصوص وقتی که جون این موجود کم است. 

4 هیرو هستند که پتانسیل دزدیدن بوف رقیب یا جانگلر آن ها دارند. این حتی در لول یک آنها نیز قابل انجام است. 

پس تمرکز خودتان را روی این موارد داشته باشید چرا که جانگلرهای حریف بیشتر هدفگذاری را روی آنان دارند:

  • لاین وسط
  • شکار little wonderer (موجود سبز رنگ لاین وسط)
  • buff آبی (buff blue)
  • buff قرمز رنگ جدید

سعی کنید از این چیز اطمینان داشته باشید که هم تیمی جانگلر به عنوان حامی در نزدیکی buff قرمز کمین نکرده باشد که کارشما سخت می شود. همچنین سعی کنید مطمئن باشید که جانگلر دیگری غیر از آن در نزدیکی شما نباشد. 

خود دیگر مقدمه چینی بس است، سراغ بحث اصلی که معرفی این چهار هیرو است برویم:

1- هیرو Jawhead

اگر از هیرو Jawhead به عنوان تانک استفاده می کنید، گزینه مناسبی برای دزدیدن بوف حریف است. 

کافی است که مهارت یا اسکیل اول این هیرو را دوبار به کار ببرید یا این که ترکیبی از مهارت اول و دوم را تا بوف را برای خودتان کنید. 

2- هیرو Baxia

هیرو Baxia هم از آن تانک هایی است که پتانسیل دزدیدن بوف قرمز حریف را دارد. از مهارت دوم این هیرو برای این حرکت به صورت پی در پی استفاده کنید.

 استفاده مداوم از این مهارت میزان بازگشت نیرو یا مانا را به زیر یک ثانیه کاهش می دهد و احتمال دزدیدن هم بیشتر می شود. زرنگ باشید 🙂

3- Masha

جای تعریف از هیرو Masha وجود ندارد. سرعت، میزان hp و… تمام چیزی است که یک هیرو fighter نیازمند است را دارد. 

استفاده از مهارت اول به صورت مداوم برای دزدیدن بوف قرمز حریفان موثر است. سعی کنید که مهارت دوم به دست بیاورید و قدرت اول ترکیب کنید تا هم سرعت و هم جان شما بیشتر شود. 

از بابت hp نگران باشید که بعد از شکار بوف به لایف استایل شما اضافه می شود و سرعتی تر می شوید. 

4- هیرو Hanzo

هیرو هانزو به عنوان یکی از چند هیرو قدرتمند و البته که پرکاربرد به شرط بلد بودن است. استفاده از هر کدام از مهارت های این هیرو می تواند بوف قرمز را به راحتی بدزدد. 

استفاده از مهارت اول وقتی که جان بوف به قدر کافی کم است، بلعیدنش کار سختی نیست و بوف برای هانزو می شود. مهارت سوم هم به همین صورت است. 

به نظر شما دزدیدن بوف حریف آسان است؟ ما پیشنهاد می کنیم اگر دوست دارید که بر اساس لیست جلو بروید از جاگهد و باکسیا شروع کنید و بعد بقیه هیروها. 

البته این نکته را هم نباید فراموش کنید که اول باید با تیم هماهنگ باشید. امنیت تیم در اولویت اول است تا بوف قرمز و در ثانی مطمئن شوید که کیل نمی دهید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.