رونمایی از هیرو جدید موبایل لجند “Paquito” در ژانویه 2021

  • هیرو جدید Paquito ممکن است سال آینده ، ژانویه 2021 آزاد شود.
  • پکیتو از قهرمان بوکس مشهور ، Manny “Pacman” Pacquiao الهام گرفته است.
  • هیرو مفهومی  جدید به نام “Boudicca” لو رفت.

بعد از رونمایی از هیرو Benedetta  و هیرو Mathilda، دو هیرو جدید دیگر با نام های Paquito و Yve هستند که هنور در سرورهای پیشرفته یا ادونس معرفی نشده اند. 

با توجه به این قهرمان بوکس Manny “Pacman” Pacquiao به عنوان سفیر جدید موبایل لجند معرفی شده است امکان دارد که هیرو Paquito به عنوان جدیدترین هیروها الهام گرفته شده از این سفیر انتخاب شود. 

هیرو Paquito
هیرو Paquito

تاریخ رونمایی از Paquito

Manny “Pacman” Pacquiao در چند مسابقات ملی MLBB (مسابقات موبایل لجند) در فیلیپین به عنوان میزبان دیده شده است.

طرفداران حدس می زنند که سال آینده ایونتی با همکاری بوکسور معروف برگزار می شود که در آن می توانید هیرو جدید Paquito را دریافت کنند. 

قرار بود این ایونت  امسال باشد اما به دلیل برگزاری ایونت Blazing West که از ماتیلدا در آن رونمایی شد، به نظر می رسد که به تعویق افتاده است. 

با توجه به اینکه همه هیروهای موجود در سرور پیشرفته موبایل لجند از قبل منتشر شده اند ، به جز Paquito و Yve ، در ماه ژانویه 2021 جا برای یک هیرو جدید باز است و به طور بالقوه می تواند ماهی باشد که Paquito به سرورهای معمولی می آید.

هیرو Paquito
هیرو Paquito

هیرو Paquito کی هست؟

Paquito یکی از هیروهایی است که از سرور پیشرفته موبایل لجند درز کرده است. او یک جنگنده تانک (tank fighter)  است که می تواند از حملات دریافتی و خسارت های به وجود آمده جلوگیری کند ، در حالی که به بیسیک اتک ها (basic attacks) متکی است  و می تواند آسیب زیادی را با کاهش حملات دشمنان وارد کند.

قدرت Passive به نام Champ Stance

هیرو Paquito با به کار بردن بسیک اتک یا مهارت اول خودش می تواند استکس (stacks) بدست بیاورد. با رسیدن به 4 استکس می تواند بخش Champ Stance بدست می آورد و می تواند مهارت بعدی خود افزایش دهد. 

سرعت اتک بیس این هیرو بالاست اما اتک بیس این هیرو خسارت کمی وارد می کند 

مهارت اول: Parry

هیرو Paquito می تواند به مدت 2 ثانیه همه خسارت هایی که به او وارد می شود را کاهش دهد وقتی که سرعت حرکت (movement speed) بدست می آورد.

از این مهارت برای بار دوم هم می تواند استفاده کند تا دشمنان در محدوده خود را مورد آزار قرار دهد و آسیب جدی به آنها وارد کند.

این افکت با ترکیب مهارت Champ Stance نیز بیشتر هم شده است. 

مهارت دوم: Jab

مهارت دوم به این صورت است که جلو می پرد و یک لگد  و مشت به سوی دشمن می زند که خسارت زیادی به او وارد می شود. این اثر به همراه Champ Stance بیشتر شده است. 

مهارت سوم: Annihilation Strike

مهارت سوم به این صورت است که به جلو رفته یک مشت اهنین به رقیب می زند و سپس به سرعت خود را به عقب می راند. ضربه ای که به دشمن می زند باعث گیج شدن حریف شده و دمیج زیادی کم می کند. 

هیرو مفهومی جدید نیز لو رفت

ممکن است هیرو جدیدی به سرور پیشرفته موبایل لجند بیاید. نام او Boudicca ، مارکزمن با دوام است. هنوز مونتون خبر خاصی از این هیرو رونمایی نکرده است. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.