5 هیرویی که می توانند به خوبی Guinevere مهار کنند

در این مطلب به معرفی 5 هیرویی که به راحتی می توانند Guinevere را مهار کنند یا حداقل تاثیرگذاری آن را کم کنند، می پردازیم. پس با گیم جم همراه باشید.

هیرو Guinevere، هنوز هم یکی از بهترین هیروهای فایتر در موبایل لجند است. این هیرو به لطف چابکی، مهارت ها سریع، گیم پلی آسان و لایف استایل خوبش محبوب است. 

هیرو Guinevere

یکی از نگرانی هایی که هر تیم می تواند از بابت این هیرو داشته باشد این است که Guinevere می تواند به آسانی هیرو های mage و support تیم را شکار کند.

اما جای نگرانی هم نیست، هیرو هایی هستند که قابلیت مهار یا حتی کشتن این هیرو دارند.  ما در این مطلب 5 هیرو را معرفی می کنیم. ( در این پست منظور از گویِن فارسی Guinevere است).

هیرو Kagura
هیرو Kagura

1 هیرو Kagura

قدرت اول این هیرو، چتری است که با پرتاب آن به یک جهت مشخص شده باز می شود. از این چتر شما می توانید برای نشان دادن هیروهای پنهان در نقشه هم استفاده کنید. 

پس وقتی که هیرو گوین در بوته های زمین بازی قایم شده است و با ترکیب قدرت دوم می تواند تیم شما را غافلگیر کند؛ کافی است که با چتر گاگورا، گوین را پیدا کنید و شاید هم بتوانید او را گیر بیندازید. 

هیرو Diggie
هیرو Diggie

2- هیرو Diggie

مهارت این هیرو، برای Guinevere هولناک است و به خوبی می تواند او را گیر بیندازد. شاید نیاز به توضیح اضافی نباشد که مهارت سوم این هیرو هم می تواند قدرت cc، گینه ور را کاهش دهد و هم تیمی های دوجی، او را شکار کنند.

هیرو Helcurt
هیرو Helcurt

3- هیرو Helcurt

هلکورت سومین هیرویی است که می تواند Guinevere شکار کند. به این خاطر که Guinevere نمی تواند cc خودش را بر روی هلکورت پیاده کند. 

برعکس هلکورت به راحتی می تواند با مهارت های خود این هیرو بکشد. 

هیرو Popol & Kupa
هیرو Popol & Kupa

4- هیرو Popol & Kupa

هیرو Popol & Kupa، هم از شکارچی های گوین است. مهارت اول این هیرو که دامی را در نقشه می اندازد می تواند جایگاه او در نقشه را مشخص کند. در ادامه وقتی که مشخص شد و در تله افتاد، می تواند با قدرت سوم خود که گرگش بزرگ می شود، او را بکشد. 

اگر شما این هیرو را انتخاب کردید و توسط گوین در دام افتادید، تنها چاره ای که دارید، استفاده از مهارت دوم  “حمله گرگ” است. با این کار گوین مهار می شود. 

هیرو Tigreal
هیرو Tigreal

5- هیرو Tigreal

آخرین کسی که می تواند در برابر گوین بایستد و مقاومت کند، Tigreal است. به خصوص که می تواند مهارت دوم گوین را خنثی کند. 

وقتی گوین می پرد و قدرت دوم را می زند. تیگریل می تواند با قدرت دوم یا سوم خود ان را مهار سازد.

به نظر شما به غیر از این هیروها کدام قهرمان موبایل لجند می تواند این هیرو را مهار کنید؟ داخل نظرات برای ما بنویسید.

همچنین شما می توانید اینستاگرام گیم جم موبا را دنبال کنید و از اخرین خبرهای این بازی باخبر شوید.

2 دیدگاه دربارهٔ «5 هیرویی که می توانند به خوبی Guinevere مهار کنند»

  1. سلام نگاه من با گوین تمام اینایی که میگی رو کشتم دلیلش ایتم من هست. ایتمی که من دارم حتی میتونه یه فایتر یا اساسیان رو براحتی نابود کنه چه برسه به هلکورد حتی اون جغد هم نمیتونه من براحتی تایگرال اون تانک رو شکست دادم و خیلی هیرو های دیگه
    در واقع نقطه ضعف این هیرو اینه که تمام هیرو های دشمن روش بیوفتن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.