ایونت Desert Racing Event موبایل لجند

  • رویداد مسابقه کویر موبایل لجند (MLBB Desert Racing) اعلام شد.
  • این ایونت اجازه می دهد تا شما یک تیم با دوستان خود بسازید و برای به دست آوردن اسکین و سایر موارد مسابقه دهید.
  • نفر برتر هر تیم اسکین دائمی دریافت می کند.

Moonton  قسمت بعدی رویداد Blazing West خود را در موبایل لجند به نام The MLBB Desert Racing event اعلام کرد.

 این بار باید تیم خود را بسازید و به پیروزی برسید. این ایونت در صفحه رسمی آنها در MLBB در فیس بوک اعلام شد. این رویداد نوید اسکین های رایگان بیشتری را برای برندگان این ایونت می دهد.

جزئیات ایونت MLBB Blazing West

Stage 1 – Treasure Hunt-Nov. 25 to 30

Stage 2 – Desert Racing Warm-up-Dec. 1 to 4

Stage 3 – Desert Racing Proper-Dec. 5 to 11-

بیشتر بخوانید: ایونت MLBB Blazing West Event و اسکین های رایگان

در سه مرحله می توانید Kane Tokens را به روش های مختلف کسب کنید. در طول ایونت MLBB Desert Racing ، هر بازیکن می تواند فقط تعداد محدودی ازKane Tokens را بدست آورد ، بنابراین توصیه می شود هزینه مناسب این توکن ها تهیه شود.

ایونت Desert Racing Event موبایل لجند

جزئیات MLBB Desert Racing Event

در طول “Desert Racing Warm-up” ، بازیکنان می توانند با دوستان خود یک تیم بسازند. هر تیم شامل 5 عضو است. هر عضو می تواند هر زمان که بخواهد تیم را ترک کند.

شما می توانید از کین توکن (Kane Tokens) برای ارتقا موتور وسیله نقلیه خود استفاده کنید تا اسب بخار آن را بیشتر کرده و آن را سریعتر کنید. برای افزایش بیشتر سرعت خود می توانید از Magic Energy استفاده کنید. Magic Energies در فروشگاه ایونت MLBB Desert Racing خریداری کنید و می تواند برای تیم شما استفاده شود.

هر بازیکنی برای تیم خود بازی خواهد کرد ، اما تنها در صورت داشتن جای خالی کافی در تیم ، می تواند ترک و پیوستن به تیم دیگری را انتخاب کند.

 هر بازیکن می تواند همزمان فقط یک تیم داشته باشد. تیم سازی در 9 دسامبر سال 2020 بسته خواهد شد.

در مرحله سوم مسابقات MLBB Desert Racing ، تیم ها با توجه به تعداد اعضای تیم و سطح وسایل نقلیه ای که دارند ، به 6 گروه مختلف تقسیم می شوند. مسابقه هر روز در ساعت 00:00 (به وقت سرور) آغاز می شود و 16 ساعت ادامه دارد. با حرکت در یک مسافت خاص می توانید جایزه های مربوطه را دریافت کنید.

در طول مسابقه ، می توانید تیم خود را ترک کنید اما تا زمان پایان مسابقه نمی توانید به تیم دیگری بپیوندید. بعد از هر مسابقه 8 ساعت استراحت وجود دارد. در آن زمان ، همه خوشحال هستند که تیم خود را ترک می کنند و تا زمان شروع دور بعدی مسابقه به تیم دیگری می پیوندند.

100 تیم برتر که به خط پایان برسند با پایان یافتن مسابقات MLBB Desert Racing جوایز مربوطه را دریافت می کنند. نفر برتر هر تیم همچنین اسکین دائمی را به عنوان پاداش دریافت می کند. جوایز طی 7 روز کاری پس از پایان رویداد MLBB Desert Racing واریز می شود.

Magic Energy را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید با صرف کردن Kane یا دعوت دوستان به ایونت ، Magic Energy را بدست آورید. مجیک انرژی پس از استفاده ، بسته به سطح  booster level ، وسیله نقلیه شما را برای مسافت خاصی تقویت می کند. هر بازیکن می تواند حداکثر 20 بشکه Magic Energy داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *