ایونت Christmas Raffle Featuring Starlight وWinter Skins موبایل لجند

مونتون رویداد Christmas Raffle Event را شروع کرده است.

این ایونت  شامل اسکین هایی با تم زمستان و اسکین های استارلایت است. Starlight skins

طی چند ماه گذشته moonton بازیکنان خود را با اسکین های رایگان و موارد درون بازی زیاد بمباران کرده است. با آغاز کریسمس ، شکی نیست که مونتون برای بازی محبوب خود، موبایل لجند رویدادی با عنوان “winter-themed event ” ارائه خواهد داد.

مونتون یک رویداد زمستانی(winter event)  را به نام Christmas Raffle Event اعلام کرده است. این رویداد به شما امکان می دهد اسکین های قدیمی با تم زمستان را که قبلاً منتشر شده بودند ، اسکین ها رندم، تعدادی اسکین مربوط  استارلایت و سایر اسکین های ویژه (special)  را بدست آورید.

ایونت Christmas Raffle Featuring Starlight
ایونت Christmas Raffle Featuring Starlight

اطلاعاتی درمورد جزییات رویداد Christmas Raffle

در طولChristmas Raffle Event، شما می توانید از 2 درخت کریسمس درو (draw ) کنید. درخت نرمال شامل اسکین های special، Elite و normal همراه با مواردی همچون  skin fragments است. استفاده از گزینه Draw 5x برای این درخت یک اسکین رندم را تضمین می کند به جز اسکین های بخش Starlight.

درخت پریمیوم شامل تمام اسکین های موجود در درخت نرمال به علاوه اسکین های استارلایت است. استفاده از گزینه Draw 5x برای این درخت تضمین کننده یک اسکین Starlight است. اگر قبلاً در این ایونت صاحب تمام اسکین های استارلایت شده اید، در هر5x draw یک اسکین special یا Elite به صورت تضمینی دریافت خواهید کرد.

Moonton اسکین هایی را که متعلق به شما نیست به عنوان جایزه ایونت در اولویت قرار می دهد. بنابراین بعید است که یک اسکین تکراری بگیرید. اگر به نوعی اسکین را که از قبل در اختیار دارید بدست آورید ، به fragments تبدیل می شود.

ایونت Christmas Raffle Featuring Starlight
ایونت Christmas Raffle Featuring Starlight

شانس اینکه در درو draw برنده شوید چقدر است؟

درخت نرمال کریسمس (Normal Christmas Tree)

  • Special and Elite Skins: 1%
  • Normal Skin – 6%
  • Items – 93%

درخت پریمیوم کریسمس (Premium Christmas Tree)

  • Starlight Skin –  10%
  • Special and Elite Skin: 5%
  • Normal Skin – 5%
  • Items – 80%

بقیه ایونت های ماه دسامبر  December

رویدادChristmas Raffle، تنها یکی از معدود شگفتی های فصل زمستان است. با نزدیک شدن به

 مراسم Gala Winter ، مونتون چند شگفتی دیگر برای بازیکنان خود رقم زده است.

Snowflake Darts از 19 دسامبر برای پیش خرید در دسترس خواهد بود. بازیکنان می توانند از دارت Snowflake Darts در تاریخ 26 دسامبر برای تعویض بلیط های Twilight و شرکت در قرعه کشی که برنده، اسکین  special دریافت می کند، استفاده کنند. همچنین تسک های مربوط به Snowflake Darts وجود دارد که اسکین بیشتری به بازیکنان می دهد.

موبایل لجند، برندگان رویداد Lucky Star Event را در تاریخ 26 دسامبر سال 2020 معرفی خواهد کرد. بازیکنان این فرصت را دارند که قفل همه هیروها، اسکین ها و 10 هزار الماس موبایل لجند اضافی را به صورت رایگان باز کنند.

بازیکنان به مدت 24 ساعت، فرصت باز کردن قفل حداکثر 6 اسکین های اپیک  را خواهند داشت. این ایونت در تاریخ 26 دسامبر سال 2020 آغاز می شود.

مد بازی “Chess Tower Defence” در حال بازگشت است. این مد بازی، برای مدت زمان محدودی از 25 دسامبر تا 11 ژانویه 2020 در دسترس خواهد بود.

مونتون از 26 دسامبر تا 27 دسامبر از پایین آمدن رنک بازیکنان در بازی های ranked  جلوگیری می کند. در طول این ایونت، بازیکنان در مسابقات رنک ستاره ای از دست نخواهند داد ، بنابراین همه می توانند سخت بازی کنند و از تعطیلات لذت ببرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *