آشنایی و معرفی بازی brawl stars ، سوپرسلی دیگر

بازی های استودیو سوپرسل انگار که تمامی ندارد. بعد از اینکه کلش آف کلنز و کلش رویال دنیای گیم را به تسخیر خود درآوردند. این بار قرعه کار به نام بازی brawl stars یا (براول استارز) افتاده است. 

طرفداران دو آتیشه این استودیو بازی سازی معروف فنلاندی اروپایی، از این بازی استقبال خوبی تا بدین جا کرده اند. ما نیز قصد داریم تا بازی brawl stars مورد بررسی قرار دهیم. 

دانلود بازی از استورهای امن

همین حالا بازی از استورهای امن و معتبر نصب و فعال سازی کنید. بعد هم این مطلب را بخوانید تا بیشتر با بازی اشنا شوید:

دانلود از گوگل پلی
دانلود از اپ استور

آشنایی ابتدایی با بازی brawl stars

مگر می شود که بازی های موبایل آنلاین را بازی کرده باشی و سری هم به محصولات سوپرسل و جذابیتهاش نزده باشی. بازی براول استارز همانند سایر بازی های دیگر جذاب ها و فانتزی بازی های خودش را دارد.

brawler

رقابت هایی که بر مهیج بودن این بازی می افزاید. قابلیت ها و امکاناتی که شاید کمتر بازی در این سبک داشته باشد. این امکانات به شما کمک می کند که راحت تر به مبارزه بپردازید.

بازیکنان این بازی بسته به سلیقه و مهارتی که دارند یکی از کاراکترها یا قهرمانان بازی را انتخاب می کنند. اسم کلی هر کاراکتر بازی براولر یا Brawler است.

هر چه بازیکن به سطح یا لولهای بالاتری برسد، جعبه های بیشتر را می تواند جمع کند که به پیشرفت او کمک زیادی می کند. همچنین با افزایش سطح قهرمانان بیشتری برای او باز می شوند که هر کدام مهارت و قدرت های متفاوتی دارند. 

کاراکتر خودت را بساز

یکی از ویژگی های خوبی که می توانیم به این بازی نسبت دهیم این است که هر گیمر یا بازیکن می تواند، کاراکتر خودش را شخصی سازی کند، یعنی چی؟

معرفی بازی brawl stars

یعنی اینکه بازیکن می تواند پوست یا اسکین های جدیدی برای براولرهای خودش انتخاب کند. می تواند قدرت های آن کاراکتر را بهبود ببخشد. البته این کار تنها با خرج کردن الماس بدست می آید. 

برای مثال براولر NIta یا نیتا، خرسی است که با دارای بودن ویژگی های قدرتمند و نیرویی به نام El primo به راحتی به سمت دشمنان شیرجه می رود.

دوست داشتی بیشتر مطالعه کنی: بازی LifeAfter، معرفی بازی لایف افتر ویروس کشون

رویداد ها یا ایونت های بازی brawl stars

هر بازی رویدادهای خاص خود را دارد که بازیکنان می توانند با بازی در آن به رقابت با گیمرهای دیگر بپردازند. این برای بازی brawl stars وجود دارد. 

معرفی بازی brawl stars

این بازی رویدادهای مختلفی دارد:

رویداد اول Gem Grab

رویداد اول Gem Grab است. پلیرها در این ایونت باید به جمع آوری الماس های بازی که روی نقشه مشخص شده بپردازند. هر تیمی که 10 تا الماس زودتر جمع کند، برنده نهایی است. 

رویداد دوم Showdown 

رویداد دوم با اسم Showdown معرفی شده است. 10 بازیکن در یک نقشه مربوط به این ایونت قرار گرفته و رقابت می کنند. هر کسی که زنده بیرون بیاید، برنده است و جوایز زیادی را درو می کند. 

رویداد سوم Bounty

رویداد سوم هم Bounty نام گذاری شده است. بازیکنان به صورت سه به سه با هم می جنگند. تیمی که بیشترین کشته را جمع کند. برنده است. 

رویداد چهارم Heist 

چهارمین رویداد از ایونت های بازی، Heist است. در این رویداد باید به گاو صندوق یکدیگر حمله ور شوند. هر کدام که گاو صندوق بیشتر جمع کند، پیروز می شود. 

رویداد Brawl Ball

از جالب ترین رویدادهای بازی brawl stars، با نام Brawl Ball شناخته می شود که مثل فوتبال است. پلیرها باید توپ وسط نقشه را وارد دروازه طرف مقابل کنند. دو گله شدن اتمام بازی را مشخص می کند.

ویژه ترین رویداد Big Game 

و در نهایت ویژه ترین رویداد بازی، Big Game است. پنج بازیکن در یک نقشه با یک ربات غول آسا مبارزه می کنند. تا در نهایت پیروز شوند. 

تنوع ایونت هایی که وجود دارد این بازی را از حالت کسل کنندگی برای پلیر یا بازیکن خارج کرده است. به طور حتم که هر آپدیت رویدادهای جذابی خواهد داشت.

دوست داری بیشتر مطالعه کنی: کلاس های موبایل لجند ؛ برترین کلاس Mobile Legend

گیم پلی بازی brawl stars

وصف گیم پلی این بازی بسیار جالب خواهد بود. دوربین ایزومتریکی که زاویه دید از بالا به پایینی به پلیر می دهد. این دوربین نقشه را به خوبی برای بازیکن نمایان می کند. 

معرفی بازی brawl stars

نقشه های بازی بسیار دقیق تر از آن چیزی هستند که انتظار دارید. بازیکن می تواند در جای جای این نقشه حاضر شود. به هم تیم های خود کمک کند.

به راحتی با این گیم پلی می تواند نقشه های حمله یا ضد حمله خوبی را طرح ریزی کند. این را می تواند از موانعی که برای مسابقات ساخته شده است، متوجه شد. 

خصوصیات نهایی براول استارز

  • بازی به صورت آنلاین و چند نفره بوده
  • طراحی گرافیکی منحصر به فرد و الگو گرفته از کلش اف کلنز
  • سرعت مناسب در بارگذاری و شروع بازی 
  • قابلیت انتخاب شخصیت با سلیقه ها و قدرتهای متفاوت
  • قابلیت ارتقا بازی و شخصیت ها و لول بازی فرد
  • صدای جالب و رسا 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.