5 هیرویی که نیاز به ریکال کردن در موبایل لجند ندارند

در مقاله به معرفی 5 هیرویی می پردازیم که هیچ نیازی به ریکال کردن (رفتن به نقطه شروع بازی) ندارند. این پیج هیرو میشناسی؟

Recall بازگشت به نقطه شروع یا بیس بازی Mobile Legends است. ریکال ها معمولاً توسط بازیکنان برای بازگرداندن HP از دست رفته (Health Point) استفاده می شوند.

با این حال فکر نکنید که حتما تمامی هیروها به این دکمه نیاز دارند. بلکه هستند قهرمانانی که بدون نیاز به ریکال و بدون هیچ مشکلی می توانند با استفاده از مهارت های خودشان hp را بازیابی کنند. 

حالا کنجکاو شده اید که کدام هیروها با این قدرت هستند؟ ادامه محتوا تا اخر بخوانید. 

هیرو هیلدا

1- هیرو Hilda

اولین هیرو داخل این لیست، هیلدا است، الهه قدرت و تانک فایتر محکم. این هیرو بعد از این که Buff لازم را در اپدیت های پچ اخیر بدست آورده است، توانسته به لیست هیروهای خوب برگردد.

به عنوان یک تانک فایتر درجه یک، کشتن این هیرو بسیار سخت است. چرا که قدرت passive این هیرو مانع از دستیابی به کشتن او می شود. 

برای بازیابی اچ پی این هیرو کافی است که شما داخل سبزه های بتل فیلد شوید و کمی صبر کنید تا هاله ای به دور شما بیاید . آن موقع جان شما افزایش پیدا می کند. 

هیرو خلید

2- هیرو Khaleed

هیرو Khaleed، هم یکی دیگر از آن قهرمان هایی است که به راحتی می تواند اچ پی خود را بازیابی کند. این هیرو هم مانند هیلدا نیازی به ریکال کردن ندارد. 

استفاده از مهارت دوم این هیرو در بازیابی اچ پی کمک زیادی می کند. پس بدون استفاده از ریکال به راحتی به مبارزه خود ادامه دهید. 

هیرو اورانوس

3- هیرو Uranus

سومین کسی که می تواند جز این لیست محسوب شود، Uranus است . بازگشت به nerf شاید استفاده از این هیرو را کم تر کرده باشد ولی دلیل خوبی برای بد بودن این هیرو نیست. 

من اسم تانک اورانوس را پدر آنتی ریکال های موبایل لجند می گذارم. شاید بهتر باشد به او خدای آنتی ریکال بگوییم!!! با مهارت های خود و همچنین کشتن مینیون این هیرو میتواند اچ پی خود را بازیابی کند. 

درست است که مهارت Ultimate این هیرو،  نِرف است با این حال همان قدرت همیشگی برای افزایش جان خود را دارد.

هیرو روبی

4- هیرو Ruby

مسلح بودن به اسپل vamp و قدرت passive سنگین روبی او را از برگشتن به نقطه شروع بازی برای بازیابی اچ پی خود بی نیاز می کند. 

همچنین استفاده مینیون ها هم می تواند جان تازه ای به روبی دهد. اگر یک کسی که از این هیرو استفاده می کند، تسلط کافی بر آن داشته باشد، با استفاده از این اسپل دیگر نیازی به برگشتن نیست و راحت تر هم مبارزه می کند. 

5- هیرو Masha

در مطلبی با عنوان 4 هیرویی که در سطح لول یک خود می توانند بوف هیرو را بدزدند از ماشا حسابی تعریف کرده ایم. با این حال اینجا هم قسمت شد که نامش جز تاپ لیست ها باشد. 

به دو دلیل هیرو ماشا نیاز به ریکال کردن در طی بازی ندارد:

  1. داشتن سه جان مختلف با لول های متفاوت که هر کدام بعد از دیگری می آیند. 
  2. سرعت حرکت و ضربه زدن این هیرو هم به اون جون اضافه می کند. 

فکر کنم همین دو دلیل قانع کننده باشد که این هیرو در این لیست جز بالاترین ها بعد از اورانوس بدانیم. اگر اشتباه می کنم داخل نظرات برای من بنویسید. 

لیست 5 هیرو بدون نیاز به recall تمام شد. با این حال اگر می دانید که جایی هیرویی در این لیست خالی است لطفا در قسمت نظرات برای ما بنویسید تا در این لیست قرار دهیم.

در پایان اگر خواستید سه کار با گیم جم انجام دهید 🙂

1- مطالب این بخش را با دیگران به اشتراک بگذارید

2- اگر دوست داشتید می توانید خرید الماس موبایل لجند انجام دهید. 

3- پیج اینستاگرام گیم جم موبا را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.