3 دلیل که چرا گیمرهای دختر از آنجلا در موبا بیشتر استفاده می کنند!

به طور میانگین، اکثر گیمرهای دختر در موبایل لجند دوست دارند که برای تعداد بازی کم که شده از هیرو انجلا استفاده کنند و نقش ساپورت را به کار ببرند. 

در اینجا قصد داریم، سه دلیل مهم را بگوییم که چرا بیشترین محبوبیت را این هیرو در میان پلیرهای دختر بازی موبایل لجند دارند.

خود من نیز شخصا یکی از کسانی هستم که از این هیرو به مراتب استفاده می کنم. راحتی استفاده، کمتر در معرض خطر کشته قرار می گیرید و توی کار تیمی حسابی می توانید مفید باشید.

زیاد از بحث دور نشویم 

هیرو Angela
هیرو Angela

1- هیرو دوست داشتنی و کیوت

اولین دلیل و شاید مهم ترین ترین آنها کیوت و دوست داشتنی بودن این هیرو از دید دختران است. البته که اسم این هیرو هم می تواند تاثیر داشته باشد. 

اکثر دختران هیروهایی را انتخاب می کنند که مانند آنجلا کیوت و زیبا هستند. هیرو های دوست داشتنی مانند این هیرو انتخاب اول هستند. ( نه همه دختران)

2- راحتی در استفاده 

این دلیل دوم بیشتر برای بازیکنان یا پلیرهایی دختری است که به تازگی با این بازی آشنا شده اند و هنوز حرفه ای نشده اند. آنجلا می تواند انتخاب دم دست تری باشد. 

با چند مهارت ساده و انتخاب راحت میان اسکیل های این هیرو می تواند به خوبی از آن استفاده کنید. مهارت ها پیچیدگی خاصی ندارند. ساده و در عین حال کاربردی 🙂

هیرو angela
هیرو angela

3- نقش ساپورت بودن

اخرین دلیل که اهمیت کمتری نسبت به بقیه دارد، نقش ساپورت بودن این هیرو است. برخی از دختران دلیل انتخاب این هیرو را نقش حمایتی یا به قولی دیگر ساپورت بودن را گفته اند. 

همان طور که می دانید در اپدیت های جدید پچ موبایل لجند، این ساپورت تقویت شده است به حدی که یکی از بهترین ها در این کلاس  است. 

در این مقاله سعی شد که سه دلیل از مهمترین های در انتخاب هیرو آنجلا از طرف دختران را بگوییم. نمی توان به طور کامل گفت که این هیرو انتخاب تمام گیمرهای دختر است.

شما برای دریافت راحت تر و سریع تر این هیرو می تواند از الماس استفاده کنید: خرید الماس موبایل لجند ارزان

به نظر شما چه دلیل های دیگری هم می تواند به غیر از این سه دلیل باشد؟ چرا دختران بیشتر دوست دارند که نقش های میج و ساپورت را انتخاب کنند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.