گلوله های پابجی موبایل؛ مهمترین مهمات کدام هستند؟

 پابجی موبایل دارای مهمات یا گلوله های مختلف است و هر مهمات سازگاری خاص خود را با سلاح های مختلف دارد. مهمات همان چیزی است که شما برای استفاده از سلاح خود به آن نیاز دارید و داشتن مهمات برای درگیری با دشمنان خود در هر جنگ بسیار مهم است ، شناختن مهمات قبل از بازی  بسیار ضروری است برای اینکه بدانید سلاحی که در دستتان است از کدام مهمات استفاده میشود تا هنگام جنگ گلوله تمام نکنید.

در اینجا انواع مهمات برای سلاح های خاص آورده ایم حتما بخوانید:

انواع گلوله های پابجی موبایل:

.گلوله 5.56mm:

5.56mm

برای دسته اسلحه های  Assault Rifles,  Auto Sniper Riflesو Light Machine Guns قابل استفاده است.

این گلوله 5.56 میلیمتری از نوع گلوله های متوسط با خسارت زیاد در هر ثانیه است؛ همچنین دارای حرکت با سرعت  بالا می باشد. مقدار 30 گلوله در یک بسته است که می توان آن را در هرجای اطراف منطقه  پیدا کرد.

سلاح هایی که از این گلوله استفاده می کنند:

بیشتر دوست داری بدانی؟ ” آشنایی با بهترین سلاح های پابجی موبایل (قسمت اول معرفی تفنگ pubg)

. گلوله 7.62mm:

7.62mm

برای دسته اسلحه های Assault Rifles (AR), Sniper Rifles (SR), Auto Sniper Rifles (DMR),  Light Machine Guns (LMG), Pistols. 

این گلوله 7.62 میلیمتری با بیشترین آسیب در ثانیه است اما با سرعت متوسط حرکت می کند. تعداد 15 یا 30 گلوله در یک بسته است و در هرجای اطراف منطقه یافت می شود.

سلاح هایی که از این گلوله استفاده میکنند:

.گلوله 45 ACP:

ACP 45

برای دسته اسلحه های  Sniper Rifles (SR), SMG (Submachine Gun), Pistols.

این گلوله 45 ACP با آسیب کم در ثانیه اما دارای سرعت بالا در محدوده نزدیک است. تعداد 15 یا 30 گلوله در یک وجود دارد. این گلوله را می توان در هر جای اطراف منطقه پیدا کرد.

سلاح هایی که از این گلوله استفاده میکنند:

. گلوله 9mm:

9mm

برای دسته اسلحه های SMG (Submachine Gun), Auto Sniper Rifles (DMR), Pistols مناسب است.

این گلوله 9 میلیمتری  با خسارت متوسط در ثانیه بوده و همچنین با سرعت متوسط هم حرکت می کند. مقدار 15 یا 30 گلوله در یک بسته است. می توان در هر جای منطقه پیدا کرد.

مقایسه جامع و کامل بین پابجی موبایل اصلی و پابجی موبایل لایت

سلاح هایی که از این گلوله استفاده میکنند:

. گلوله 12 GAUGE:

12 GAUGE

فقط مخصوص اسلحه های شاتگان (Shotguns) است.

این گلوله 12 گیج با خسارت بسیار زیاد در فاصله نزدیک است. همچنین دارای سرعت زیاد در محدوده نزدیک می باشد. مقدار 10 گلوله در یک بسته، می توانید آن را در هر نقطه از منطقه پیدا کنید.

سلاح هایی که از این گلوله استفاده می کنند:

گلوله 300 Magnum

300 MAGNUM

این گلوله 300 مگنوم با صدمه بسیار زیاد در هر محدوده است. سرعت حرکت این گلوله در هر محدوده ای بالاست. مقدار 10 گلوله دریک 1 بسته بوده و فقط در ایر دراپ ( AirDrop) یافت می شود.

AWM

امیدوارم که این مطلب به شما کمک کرده باشد که شناختی نسبی بر روی گلوله های پابجی موبایل داشته باشید. در نظرات برای ما بنویسید که شما از کدام گلوله و کدام تفنگ بیشتر استفاده می کنید؟

همچنین شما با خرید یوسی از گیم جم می توانید به راحتی بسیاری از امکانات بازی را برای خود کنید و دسترسی به آنها را داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.