آموزش اد کردن فرند یا دوست در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

بازی کردن پابجی موبایل به تنهایی لذت آنچنانی ندارد. برای تنوع و هیجان  بهتر و یاد گرفتن نیاز به دوست یا تیم دارید که در این اینجا نحوه پیدا کردن و اد کردن دوستانتان در پابجی موبایل می پردازیم، امیدوارم لذت ببرید و با گیم جم همراه باشید.

PUBG Mobile امکان ارسال درخواست دوستانه به همه دوستان بازی موبایل را آسان کرده است. هرچند مهم است که هر دو بازیکن نسخه  (version) یکسانی از بازی را داشته باشند، در غیر این صورت قادر به اتصال یکدیگر نخواهید بود. اگر شما و همه دوستانتان از یک نسخه استفاده می کنید ، آماده برای نبرد در میدان های جنگ باشید.

خرید یوسی پابجی موبایل
خرید یوسی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل دو حالت مختلف را ارائه می دهد، شامل بتل رویال و آرکارد که به شما این امکان را می دهد تا با بهترین بازیکنان خود هماهنگ شوید و تیم های دیگر را بدست بگیرید.

نکات اد کردن دوست یا تیم در پابجی موبایل:

بازی پابجی موبایل را در تلفن همراهتان اجرا کنید. هنگامی که از صفحات در انتظار (loading) عبور کردید و به منوی اصلی رسیدید ، روی کادر خاکستری رنگ که چهار علامت “+” ، واقع در زیر نام و آیدی خود ضربه بزنید.

اد کردن فرند یا دوست در پابجی موبایل

این لیست دوستان شما است و در آنجا دوستان تازه اضافه شده ظاهر می شوند. همچنین می توانید بازیکنان اخیر را در اینجا پیدا کنید وآنها را را به تیم و کلن (clan) خود دعوت کنید. آیکون سفید آدمک نما که علامت”+” دارد در بالا سمت راست را بزنید.

اد کردن فرند یا دوست در پابجی موبایل

صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود. در اینجا ، برای یافتن دوستان جدید ، می توانید جستجوی دوستان خود را بر اساس پرچم ، نوع زبان و ردیف (tire) فیلتر کنید.

مقایسه جامع و کامل بین پابجی موبایل اصلی و پابجی موبایل لایت

با خالی گذاشتن کادر “جستجوی پیشرفته” (advanced search)، تمام بازیکنانی که با فیلترهای شما مطابقت دارند نشان داده میشود.

اگر دنبال افزودن یک دوست خاص هستید ،می توانید نام اورا در کادر”جستجوی پیشرفته” (advanced search) تایپ کنید ، سپس روی دکمه نارنجی “جستجو” (search) کلیک کنید.

در نتیجه لیست افرادی که طبق گفته های بالا جستجو میشود را نشان میدهد و می توانید بر روی همان آیکون آدمک نما “افزودن دوست” ( Add Friend) مانند قبل کلیک کنید تا درخواست دوستانه به بازیکن مورد نظر ارسال شود.

 بعد از اد (add) یک کادر متن باز می شود که به شما امکان می دهد یک پیام 35 کلمه ایی به اختیار خود برای دوستتان ارسال کنید. پس از آماده کردن پیام ، روی گزینه “ارسال” (send) کلیک کنید تا درخواست شما برای شخص مورد نظر فرستاده می شود.

8 دیدگاه دربارهٔ «آموزش اد کردن فرند یا دوست در پابجی موبایل (PUBG Mobile)»

  1. سلام چجوری می‌شه یکی که باهاش بازی کردیم رو پیدا کنیم تو رسنتلی ها نیست ولی…

  2. من میخوام با خواهرم بازی کنم ولی وقتی به من درخواست میده ثانیه شمار برای من نمیاد.
    ممنون میشم جواب بدید چرا 🙏

  3. الان ما فرند داریم چیکار کنم تا درخواست ورود به بازی رو قبول کنه ممنون اگه کمک کنین

  4. من پابجی موبایل دارم و دوستم پابجی موبایل لایت هرچی هم آیدی همو میزنیم نمیتونیم همو پیدا کنیم بخاطر تفاوت بازیمونه؟ میشه بهم کمک کنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.