معرفی بازی 8 ball pool، بیلیارد آنلاین جذاب و هیجانی

شرکت Miniclip از معروف ترین سازندگان بازی های ساده و کم حجم است. این استودیو با ارایه بازی 8 ball pool وارد بازی های بیلیارد شده است. 

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

علاوه بر بازی ایت بال پول که ما قصد داریم آن را مورد بررسی خود قرار دهیم دیگر محصولات حرفه ای استودیو شامل ساکر استارز soccer stars، گلف بتل golf battle هستند. 

بازی 8 ball pool

معرفی ابتدایی بازی 8 ball pool

بازی 8 ball pool، قوانین پیچیده و خاصی ندارد. تمامی قوانین حاکم بسیار ساده هستند و تقریبا با قانون های بازی بیلیارد 8 برابری می کند. فقط توپ را وارد دروازه ها کنید. 

این بازی با اینکه زمان زیادی از نسخه اولیه ارایه اش می گذرد ولی در نسخه های بعدی که الان انتشار داده شده اند، خیل عظیم کاربران را روانه خود کرده است. 

آنلاین بودن بازی به عنوان یک مزیت رقابتی در میان سایر بازی های مشابه به حساب می آید. این که شما با افراد واقعی رقابت کنید، هیجان خاصی به بازی 8 ball pool داده است. 

ورودی بده، دو برابر جایزه ببر

هر بازی که شما می خواهید انجام دهید یک ورودی سکه ای دارد ولی در ازای ورودی که می پردازید جایزه ای دوبرابر در صورت برنده شدن در رقابت برای پیروز میدان وجود دارد.

بازی 8 ball pool

 این جایزه می تواند به شما در خرید امکانات بازی کمک زیادی کند.

همچنین در کنار بازی آنلاین،امکان آفلاین هم وجود دارد که دو گیمر با یک گوشی و به شکل نوبتی با هم بازی خواهند کرد. این رقابت همانند آنلاین به صورت رقابتی و حذفی است. 

گیم پلی بازی 8 ball pool

به جرئت می توانم بگویم که گیم پلی بازی از آن دست گیم پلی هایی است که اعتیاد بسیاری برای گیمر دارد. باید مراقبت سپری شدن زمان بازی باشید.

سعی کنید که میزان دقت در ضربه ها بالاتر ببرید. چرا که شما لازم است توپ سفید را با با سرعت و ضربه مناسب در سوراخ های کنار میز بیلیارد وارد کنید. همچنین شتاب را خوب لحاظ کنید.

بازی 8 ball pool

در بازی 8 ball pool هر چوب ویژگی ها و مشخصه های خاص خود را دارد. سعی کنید که با توجه به نوع چوب ضربه مناسب را بزنید. چوبی را انتخاب کنید که مسیر توپ را به شما نشان دهد. 

بازی 8 ball pool

از دیگر مزیت های این بازی می تواند به امکان چت کردن و کری خوانی های حین بازی اشاره کرد که با جملات خود بازی یا ایموجی های محدودی که وجود دارد، بیان می کنید. 

حرف آخر

در اخر می تواند گفت که بازی 8 ball pool هم هیجان دارد، هم فکر را به خود مشغول می کند و هم اینکه رقابت را به شما یاد می دهد. 

بازی 8 ball pool

از نکات جالبی که می توان به آن اشاره کرد دانلود بیش از پانصد میلیون نصب در گوگل پلی است که عددی خارق العاده برای این گونه بازی ها است. 

خرید امکانات بیشتر برای بازی 

برای آن که بتواند برخی از امکانات ویژه بازی را بدست آورید یا اینکه چوب های خوب را خریداری کنید نیاز است که شما سکه و دلار کافی داشته باشید.

وبسایت گیم جم این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و بدون پرداخت های دلاری بتوانید خرید سکه بازی بازی 8 ball pool را انجام دهید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.