5 تا ضعیف ترین فایترهای در ژانویه 2021

این 5 فایتر در بازی های ماه ژانویه به عنوان ضعیف ترین ها شناخته می شوند و بازیکن ها حرفه ای به آنها کمترین امتیاز ممکن را داده اند. 

در بازی موبایل لجند بیش از ده ها فایتر وجود دارد که هر کدام دارای نقطه ضعف ها و قوت هایی است. با این حال همانطور که گفتیم در این ماه برخی از آنها خیلی عملکرد بدی داشته اند. 

بدون وقت تلفی سراغ آنها برویم:

هیرو Sun
هیرو Sun

1- Sun

اولین مبارز این لیست که خود من خیلی بهش علاقه زیادی دارم ولی خوب متاسفانه این ماه زیاد عملکرد خوبی نداشته، هیرو sun است. 

این هیرو قدرت ها و مهارت های فوق العاده ای دارد. ترکیبی از مهارت ها سه گانه می تواند هولناک باشد. همچنین قدرت CC بالایی دارد. 

با تمامی این حرف ها در این لیست قرار گرفته است. اما هنوز هم بازی قدرتمندی را برای بازیکنش به نمایش می گذارد. 

هیرو Bane
هیرو Bane

2- Bane

شخصا وجود این هیرو را هنوز درک نکرده اند. منظورم هیرو Bane است. به نظرم که حقا باید جز این لیست باشد. من یکی که با آن حال نمی کنم ( نظر شخصی نویسنده). 

قدرت سی سی کم، آسیب پذیری بالا، حملات سبک و کم تخریب، دیگر چی!! با این که چندین بار مورد بازنگری توس منتون انجام شده ولی خوب هنوز هم خوب نیست. 

این هیرو تنها قدرت سوم خوبی دارد، وگرنه که بدون آن نمی تواند کار خاصی از پیش ببرد. بیسیک اتک خیلی پایینی دارد. چی بگویم :))

هیرو Balmond
هیرو Balmond

3- Balmond

هیرو Balmond، همان اول کار به عنوان یکی از هیرو های رایگان به بازیکنان می دهد ولی نباید آن را دست کم گرفت. قدرت تخریب بالایی به عنوان تانک دارد. 

با اینکه چندین بار هم در پچ های موبایل لجند چندین بار مورد بازنگری قرار گرفته ولی باز هم جای کار دارد. قدرت سومش را دست کم نگیرید. 

هیرو Minsitthar

4- Minsitthar

تانک شاید هم فایتر یعنی Minsitthar! این هیرو مانند فرانکو یک چنگک دارد که می تواند حریفان را بگیرد و بکشد. 

قدرت سوم جالبی دارد که چند تا کپی از خود می زند و حریف را در وسط رینک ناک اوت می کند. با تمام این قدرت ها هنوز هم از این هیرو استقبال خوبی نشده است. 

تسلط بر این قهرمان کار سختی است. قدرت دفاعی پایین و میزان لود مهارت ها خیلی بالاست. 

هیرو الوکارد

5- Alucard

اخرین هیرو از لیست ضعیف ترین فایتر های ماه ژانویه 2021، Alucard است. درست است که حساب جان خوبی دارد و می تواند به خوبی مبارزه کند ولی در مقابله هیروهای دارای cc نمی تواند برنده شود. 

مثلا هیرو باکسیا یکی از آن دست قهرمانانی است که الوکارد نمی تواند آن را شکست دهد. بنابراین او هم با تمام احترام در این لیست قرار دارد. 

این لیست هم به پایان آمد 🙂 . نظر شما چیست؟ این لیست را قبول دارید یا نه؟ برای ما در قسمت نظرات بنویسید.

1 دیدگاه دربارهٔ «5 تا ضعیف ترین فایترهای در ژانویه 2021»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.