5 هیرو Mage برتر در بازی موبایل لجند

در اینجا پنج 5 بهترین هیرو Mage در موبایل لجند برای این ماه آورده شده است. آیا قهرمانان مورد علاقه شما وجود دارد؟

Mage از انواع کلاس های موبایل لجند است که با درجه آسیب بالا و cc های قوی شناخته می شود و نقش بسزایی در رقابت ها دارد. از بسیاری هیروهایی که در قسمت mage معرفی شده اند، ما به معرفی 5 تا بهترین های آنها اقدام می کنیم. 

5. هیرو Cyclops

هیرو Cyclops
هیرو Cyclops

در ابتدا بیایید با هیرویی که قبلا به فراموشی سپرده شده بود ولی به تازگی دوباره ورد زبان افتاده است، اشاره کنیم. بله Cyclops منظور ماست. 

Cyclops یکی از Mage خاص و منحصربفرد است که قدرت تخریب بسیار بالایی دارد. این هیرو با مهارت Stardust Shock و  Planets Attack می تواند صدمات زیادی را به بار بیاورد. 

جدا از این ، Cyclops همچنین دارای توانایی Crowd Control عالی با Star Power Lockdown Ultimate است که به وی امکان می دهد اهداف خود را قفل کرده و تا 2 ثانیه بی حرکت کند. 

(به زودی مقاله ای خاص و مخصوص این هیرو در گیم جم منتشر خواهیم کرد)

4. هیرو Alice

هیرو Alice
هیرو Alice

در مرحله بعدی ، ما یک Mage داریم که به تازگی تغییر یافته است. یکی از نقاط قوت  Alice آلیس Spell Vamp بالای وی است ، خصوصاً اگر او به موارد Spell Vamp مانند انرژی متمرکز مجهز باشد.

فقط با استفاده از چند مهارت ، آلیس می تواند مقدار عظیمی از HP خود را به دلیل Spell Vamp فوق العاده بالا بازیابی کند.

آلیس Alice نمی توان خیلی راحت در درگیری های گروهی کشته شد زیرا او دارای Blood Ode Ultimate نیز است که می تواند برای ترمیم HP وی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر این ، آلیس همچنین می تواند خسارت بزرگی (Damage) ایجاد کند و سرعت حرکتی بالایی دارد زیرا Flowing Blood به او اجازه می دهد از موانع عبور کند و او را به محل Stream تلپورت teleport کند.

(به زودی مقاله ای خاص و مخصوص این هیرو در گیم جم منتشر خواهیم کرد)

3. هیرو Kagura

هیرو Kagura
هیرو Kagura

Kagura کاگورا یک Mage که از difficulty بالایی برخوردار است، با این وجود Kagura می تواند دشمنان را تحت فشار قرار دهد.

با قدرت Seimei Umbrella Open خودش می تواند Damage های بالایی را به رقبا وارد کند همچنین سرعت آنها کم کند. علاوه بر این ، Kagura دارای یک CC قوی همراه با Yin Yang Overturn Ultimate است.

کاگورا تنها با یک single combo می تواند اهداف خود را در کمترین زمان به پایان برساند (بکشد).

(به زودی مقاله ای خاص و مخصوص این هیرو در گیم جم منتشر خواهیم کرد)

2. هیرو Esmeralda

هیرو Esmeralda
هیرو Esmeralda

هیرو Esmeralda یکی از OP Hero ( مخفف over powered به معنی کاراکتری که بیش از حد ممکن قدرتمند است) محسوب می شود. به خاطر Tank-Mage بودن همیشه جز هیروهای اصلی در لیست هیرو Mage برتر در بازی موبایل لجند قرار می گیرد.

Esmeralda دارای آمار دفاعی بالایی (high defense) دارد. با این حال هنوز هم قادر به به بار آوردن خسارت (damage) بالا به عنوان یک مگ دارد. جدای از آن ، اسمرالدا دارای توانایی تخریب shields (سپر یا محافظ) دشمنان با مهارت “Frostmoon Shield” خودش را دارد.

با این مهارت (skill)، اسمرالدا می تواند به طور پیوسته سپر یا شیلد دشمنان بدزدد و به هدر ببرد. 

(به زودی مقاله ای خاص و مخصوص این هیرو در گیم جم منتشر خواهیم کرد)

1- هیرو Luo Yi

هیرو Luo Yi
هیرو Luo Yi

هر کسی با هیرو Luo Yi کار کرده باشد می تواند این ادعا کند که این هیرو یکی از بهترین هیروها در موبایل لجند است. چرا که دارای مهارت ها بالا و کاملی است. البته برای استفاده از آن نیاز به شناخت مهارت های آن است. 

او می تواند damage یا خسارت زیادی وارد کند. CC های مختلف متنوعی دارد. دارای  Ultimate است که به او امکان می دهد خودش و هم تیمی هایش را از راه دور teleport یا منتقل کند و به راحتی گنک ها ganks خودش را شروع کند.

جمع بندی

این لیست شامل 5 هیرو Mage برتر موبایل لجند است که نمی توان گفت که کامل است به همین خاطر سعی می کنیم و خواهیم کرد که تعداد آنها را بیشتر کنیم و افزایش دهیم. 

شما برای تهیه این هیروها در صورتی که بخواهیم از الماس استفاده کنید یا حتی اسکین های آنها را بدست بیاورید می توانید با خرید الماس موبایل لجند از گیم جم به تومان و نه دلار با قیمت مناسب اقدام کنید. همچنین برای مطلع شدن از اخبار و اتفاق بروزتر می توانید ما را در اینستاگرام گیم جم فالو کنید.

3 دیدگاه دربارهٔ «5 هیرو Mage برتر در بازی موبایل لجند»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.