3 شرطی که برای mvp شدن لازم است

برای بدست آوردن MVP در بازی چه شرایطی باید داشته باشیم یا رعایت کنیم؟ در این مطلب قصد داریم که درمورد این شرایط با هم صحبت کنیم.

MVP عنوانی است که بعد از هر مسابقه به بهترین بازیکن زمین داده می شود. هر بازیکنی سعی می کند و دوست دارد که این عنوان را داشته باشد، چرا که می تواند حسابی با آن فخر بفروشند و حال کند. 🙂 

نباید فراموش کنید که این عنوان فقط به تیم شما داده می شود بلکه این مدالیست که بر گردن بهترین بازیکن تیم حریف هم آویخته می شود (سنگین بود نه!). 

هر بازیکن در هر نقش یا رولی می تواند این عنوان را کسب کند فرقی نمی کند که نقش فایتر باشد یا میج یا ساپورت یا تانکی مهم آن است که فاکتورهای این مطلب را داشته باشد. 

حالا این شرایط چی هاست در زیر سه تا مهم آن را مرور می کنیم:

  1.  KDA 
  2. اهداف (Objective)
  3. مشارکت بالا در نبردها
KDA در موبایل لجند

آمارهای KDA 

یکی از مهم ترین فاکتورها که باید بدست آوردن ام وی پی ببینید، فاکتور KDA بعد از مسابقه است. این فاکتور باید به این صورت باشد

  • تعداد kill بالا 
  • assist بالا
  • Death کمتر

بیشتر بخوانید: KDA در موبایل لجند یعنی چه؟

اهداف

از دیگرفاکتورهای مهم برای mvp اهدافی است که شما در طول بازی بدست آورده اید مثلا تعداد کشتن turret، گرفتن لرد lords، شکار turtle و…

تاور درموبایل لجند

مشارکت بالا در نبردها

اخرین مورد از فاکتورها، همین مشارکت و همراهی هم تیمی ها در نبردهایی که در طول مسابقه دارند، است. این مورد به صورت تیمی است و نه فردی. 

پس سعی کنید تا جای ممکن به تیم خود ملحق شوید. در نبردها سعی کنید همراهی کنید و کمتر کشته شوید. این مورد به KDA شما هم کمک می کند و باعث بالا رفتن آن می شود. 

به نظر شما دیگر چه فاکتورهایی مهم است و کدام از این فاکتورهایی که بالاتر گفتیم مهم تره؟ برای ما داخل بخش نظرات بنویسید.

اگر دوست دارید که از بروزرسانی های موبایل لجند با خبر شوید می توانید ما را در اینستاگرام گیم جم دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.